Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Melyik fajta elektromos fűtés...

Melyik fajta elektromos fűtés a leggazdaságosabb? Elektromos kazán? Norvég panel pl glamox? Klíma? Olajradiátor?

Figyelt kérdés
2021. febr. 19. 10:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
9 milyen márka/típus mert akkor olyan nem lesz.
2021. febr. 19. 14:37
 12/17 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező olvasgassál vissza, hogy mennyien képtelenek fűteni a klímájukkal, mert csak addig működik, amíg nulla fok körüli a mínusz.

Ha hidegebb van, akkor meg annyit fogyaszt mint egy bármilyen elektromos fűtés.

Többnyire azok dicsérik aki beépítik, vagy árusítják.k


Amelyik klíma a valóságban is használható fűtésre, az egy vagyonba kerül.

2021. febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
96%

Nagy igazságot mondott a 12-es. Mintha azon sopánkodna valaki, hogy a kis suzukival nem tudja a háromtengelyes megpakolt utánfutóját húzni, meg kell venni hozzá a drága nagy pickupot.

Hát ja kérem, valamit valamiért.


A legolcsóbb, ráadásul szigorúan alulméretezve beszerelt klímák persze hogy nem bírják a fűtést.

2021. febr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyen inverteres klíma nem bírja a fűtést
2021. febr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"Semmilyen inverteres klíma nem bírja a fűtést"


Akkor valamit nagyon rosszul kötöttek be több ismerősömnél is, mert bizony a mostani -10 fokokban is simán befűtötték vele a lakásukat. Ja és tutira nem csaltak kandallóval, mert panelben lakik mind.

2021. febr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem az olyan emberek miért kommentelnek ide akik nem értenek ehhez? Szakemberek is mondják hogy a klíma a legjobb fűtésre.Az olajradiator mire felmelegszik addigra széjjel fagy az ember,míg a klíma egyből fújja a meleget
2021. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Gábor117 ***** válasza:
100%
én egy átlagos worpol klimaval. Fűtok . Nekem bevált.ajanlani tudom
2021. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!