Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Miért küldött a Vodafon(upc)...

Miért küldött a Vodafon(upc) sms-t és emailt, hogy hamarosan kézbesítik a havi számlám?

Figyelt kérdés
Az itthoni tv-internet-vezetékes telefon előfizetést. Ugyan annyi az ára, mint eddig és a hűségidő se járt le, nem változott semmi. Nem fizettem elő értesítésre, így nem értem miért küldött. Más is kapott esetleg?

2021. márc. 17. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, sőt a tárgynapon délután négy táján jön a fizetési felszólítás, amire egy darabig nem reagáltam mert szokás szerint ezt egy héttel korábban intézem a bankomon keresztül. A bank mindig a tárgynapon utalja az összeget, vagyis nem késik az átutalás. A tárgynap éjfélig tart, vagy nem? Hülyének nézik az embert?
2021. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Azért küldött sms-t, és emilt, mert megpróbálnak kedvesebbek lenni, mint eddig voltak.


Én is ma kaptam mindkettőt, először azt hittem valami furmány..

De nem...ezek megpróbálnak emberi módon kommunikálni...a végén még sikerül.


Megvárom a csekket, azon befizetem. Aggódnak, hogy sorba kell állnom a postán...még elkapok valamit..ezért bátran átutalhatom.


Marad a csekk.(még)

2021. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de most én is kaptam - ezelőtt nem. Szintén UPC (voda).
2021. márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szintén jött, szerintem is egy udvarias gesztus, figyelmeztetnek az online befizetés lehetőségeire, semmi tolakodást nem láttam benne.
2021. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le az sms-t,tedd át spam-ba az e-mailt,és kész. Nekem már egy fél éve így van...
2021. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Mert az SMS és egyéb díjjal is nő a bevételük.
2021. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!