Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogyan lehet 200ezer forintbol...

Hogyan lehet 200ezer forintbol megelni?

Figyelt kérdés
Egyedul elek, de az utolso egy hetre mindig elfogy a penzem.
2021. aug. 16. 18:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Ne csodálkozz ezen.
2021. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos keveset keresel erre gondoltam.
2021. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, hogy hol, milyen városban, milyen lakásban/házban.
2021. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Én szerintem nem költök ennyit, pedig jóval többet keresek. Kb 35-40 ezer elmegy rezsire, 100 ezret ott hagyok boltokban (kaja, pia). Amúgy csinálj havi költségvetést excel-ben vagy papíron.
2021. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Úgy, hogy kevesebbet költesz. Bocsi, de ennél jobb választ nem kaphatsz. Nem tudjuk, milyen környéken laksz, milyen lehetőségeid vannak lakhatás, étkezés, utazás, stb terén. Értelemszerűen te tudod ezeket a lehetőségeket végigzongorázva kiválogatni, hogy mi fér bele ebbe az összegbe, és mi nem.
2021. aug. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
A legfontosabb kérdés, hogy van-e saját lakásod/házad vagy albérletet kell fizetni. Ha utóbbi, akkor megint nagyon nem mindegy hol. Bivalybasznádpuszta alsón 30 ezer lesz az albérlet, Budapesten 100+. Nem mindegy, hogy 200-170 vagy 100-70 marad rezsire, kajára, egyéb szükségletekre. Előbbiek esetén kilehet hozni, utóbbiak esetén nehéz.
2021. aug. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Talán kéne egy rendes- tisztességes asszony/férj a házhoz és akkor a 2 kalapból könnyebb lenne gazdálkodni és jobb életszínvonalad(-tok) lehetne.
2021. aug. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sehogy, ha albérlet vagy lakashitel is van.

Ha ez nincs, akkor szűkösen elég lehet. Érdemes menüt és bevasarlolistat írni. A kajára rengeteg pénz elmegy ilyen árak mellett. Muszáj átgondolatlan vásárolni sajnos. A rezsin spórolni nem nagyon lehet. Nyilván érdemes nem pazarolni, de ezen annyira nem lehet megfogni a pénzt szerintem.

Emellett sajnos le kell mondani a nem letszukseglet kiadásokról.

Szerintem a legcélszerűbb, ha keresel többet fizető munkát. Nyilván könnyű mondani, de ha meg sem próbálsz feljebb jutni, akkor csodát nem kell várni.

Nekem az a tapasztalatom, hogy mindenki csak panaszkodik, de nem keres mellette mást.

Én simán keresek mást és felmondok, ha úgy érzem nem becsülnek meg. Legutóbb pl havi 40 ezer plusz pénzért + évi 300 cafeteria miatt váltottam munkahelyet. Sokan lebeszéltek, hogy emiatt nem éri meg ott hagyni a biztos állásom.

Szerintem hülyeség, nem kell ennyire ragaszkodni egy munkahelyhez.

Én most is keresgélek jobb lehetőség után.

2021. aug. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Ha ez kérdés akkor hogy lehet megélni közmunkabérből, minimálnyugdíjból, minimálbérből...?
2021. aug. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal könnyebben mint pld. rokkantnyugdíjból.
2021. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!