Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyi penzbol eltek?

Mennyi penzbol eltek?

Figyelt kérdés
Illetve mennyien, es szerintetek milyen eletkorulmenyek kozt? Sokat szamolgatok mostanaban kivancsisagbol, ezert kerdezem hogy massal mi a helyzet:) megmondom oszinten nekem a kutyammal a sajat lakasban (50000-es varosban), kocsival, mindenfele biztositassal, normalis minosegu kajalassal, szorakozassal egyutt 200 biztosan van havonta. Kicsit sokalltam ezert szamoltam utana, de ha a 200-bol csak a rezsit meg a kajat kivonom, ugy mar nem is annyira durva. Ti hogy vagytok ezzel?
2021. nov. 3. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mármint arra vagy kíváncsi, hogy mennyi a bevétel, vagy hogy mennyi a kiadás hó végén?
2021. nov. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ketten keresunk havi £2300-2400. nincs se kocsi, se haziallat, szorakozni havi 1nel tobbszor nem szoktunk menni
2021. nov. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltak figyelembe vételével nem költesz sokat, de van aki kevesebből is jól megél azonos körülmények mellett, mint amit felsoroltál.
2021. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég változó. nagyjából 2,5-3,5 millió között keresek évente.


Értelemszerűen mikor jobban sikerül az év akkor nincs gond az anyagiakkal, mikor kevésbé akkor van hogy elég erősen oda kell figyelnem hogy mire költök.

2021. nov. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1-es, igazabol mindkettore, de ha valasztani is lehet akkor kiadas:D
2021. nov. 3. 17:37
 6/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok:

a havi rezsink a szolgáltatók felé kb. 55-ezer, DIGI (TV, internet, vezetékes telefon) 7-8-ezer, 2 mobil 10-ezer (nyugdíjasok vagyunk), élelem nagyon változó, kettőnk nyugdíja 0,5 mil. Ft. Egyéb kiadások (autó, kultúra...) - változó. Kiadás összesen 250-300-ezer.

2021. nov. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%

Nagyon kevesen tudják mennyibőp élnek, pedig csak a bevételeket kéne felírni megy minden hó végén az összegyenleget.

Nekünk havi 400 ezer megy el minimum. Kijárási tilalmas időszakban volt hogy 300-ból sikerült kihozni, de az egyszeri alkalom volt.

2021. nov. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Élelmiszer, stb., tisztálkodás, háztartás 50-55 000 körül, bár most inflálódik, még nem tudom, mennyire kalkuláltam be.

20-25-30 000 rezsi.

Ruhatár, ingatlan, ingóság, egészség, stb. szinten tartása nem havi kiadás, de ha lebontom hónapokra, az is még egyszer ennyi.

És mennyi embernek nincsen ennyi bevétele összesen, pedig még másokat is támogatnak vagy el is tartanak belőle.

2021. nov. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Lakáshitel + rezsire 100 ezer körül megy el általában. Van egy idős cicánk, aki mondjuk átlag havi 15 ezer forintba kerül (minőségi táp, alom, táplálékkiegészítő, orvos, stb.). Van hogy háromszorosa, van hogy semennyi, attól függ hogy jönnek össze a dolgok.

Van 4 lakástakarékunk, amire 80 e forintot fizetünk és két ep számlánk, amire havi 30-30 ezret fizetünk be évek óta. (Családalapítás előtt állunk, tudatosan erre az időszakra igyekeztünk gyűjtögetni benne.)

Kajára, szórakozásra, jelenleg magánorvosra elmegy még havi 150-200 ezer forint. Várandós vagyok, így az igazi kiadások csak most kezdődnek. :)

Autónk nincs egyelőre, cégessel járunk mindketten, más fix kiadásunk nincs.

Szóval olyan 400-450 ezer forintnak verünk a hátsójára minden hónapban kb. és nem különösebben élünk luxusban. Ez gyakorlatilag egyikünk fizetése majdnem, úgyhogy valamivel több, mint kettőnk bevételének a felét el tudjuk tenni még megtakarításba. Szerintem az életszínvonalunk nem, de a megtakarításunk mértéke bőven átlag feletti.

2021. nov. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy leírtad és sok boldogságot nektek!:)
2021. nov. 17. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!