Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » ELMŰ -> MVM, októberben nem...

ELMŰ -> MVM, októberben nem érkezett villanyszámla??

Figyelt kérdés

Szeptemberben megjött az utolsó ELMŰ-s számla (augusztus 1 - 31 időszakra).

Októberben viszont nem kaptam villanyszámlát a szeptember 1-30 időszakra, ez lett volna az első MVM-es számla.

(Postai úton kapjuk.)

Más is van hasonló helyzetben?



2021. nov. 3. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én neten diktálok, kapom a számlát és fizetem. Az októberit is letudtam okt. 12-én.
2021. nov. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk se, meg a faluban kb. senkinek.

Diktálni se engedett, az appban sincs számla. (Évekig így ment, az appban diktáltam és ott is fizettem be a számlát.)

Most azt állítja, hogy holnaptól diktálhatok. Meglátjuk.

Eddig elég nevetséges az egész, kár hogy villanyszolgáltatót nem lehet szabadon választani, már most félek tőlük. :(

(Pilisi régió)

2021. nov. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

"kár hogy villanyszolgáltatót nem lehet szabadon választani"

Elvileg lehet, de senki nem akar téged az állam által kijelölt helyett átvenni. :)

2021. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

#3

?

2021. nov. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a múlt héten jött meg az AUGUSZTUSI időszakra. Majd jönnek, hogy nem működtünk együtt és nem jelentettük... Jön a büntetés.
2021. nov. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
#4, mit lehet ezen nem érteni? Liberalizált piac van, de a lakossági ár az hatóságilag maximált, a nagyjából harmada a versenypiacinak, az alá senki sem akarna kínálni.
2021. nov. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noren1989 ***** válasza:

[link]


Ezen beregisztràlsz, làtsz fizetetlen szàmlàt? Egy régebbi szàmla (papír alapú) legyen majd a kezed ügyében...

2021. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Regisztráltam, nem látok számlát az online felületen.
2021. nov. 3. 23:47
 9/10 anonim ***** válasza:

#6

De miért releváns, hogy "elvileg lehet", ha a gyakorlatban NEM LÉTEZIK alternatíva? Továbbra se értem, mi lett volna a mondanivalód.

2021. nov. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%
#9 - mert az elvi lehetőség is fontos. A piacliberalizáció az EU-s követelmény volt. Hát itt van, ennyit ér. De durván felel árért lehet, hogy el lehet viselni azt, hogy nem működik az appjuk az elején. :D Miután a "zelműt" hosszabb ideje ismerem, sosem volt panaszmentes a működés, sőt és hajjaj. Na puff, most sem az.
2021. nov. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!