Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Budapesten drágább a szennyvíz...

Budapesten drágább a szennyvíz elvezetési díj, mint az ivóvíz? :D

Figyelt kérdés

Új társasházi lakásba költöztem. A Fővárosi Vízművekhez regisztráltam a két vízórámat(meleg,hideg). Először megkaptam a Vízművektől a számlát 3 havi időszakről: összesen a két vízóra 27 m3 fogyasztása: ~6500 HUF.


Majd megérkezett a Fővárosi csatornázási művektől is a számla(hozzájuk nem regisztráltam, de gondolom megkapták az adatokat a vízművektől).

Ugyanerre a 3 havi időszakra a 27 m3 víz szennyvízdíja összesen ~10500 HUF.


Tényleg ennyivel drágább a szennyvíz díj? Vagy nálam van valami anomália? Másnál is így van?



2021. nov. 30. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Máshol is drágább a csatornadíj mint a víz. Nálunk Várpalotán a víz 326Ft/m3 a csatorna meg 414Ft/m3

De a közeli Tésen még drágább, ott a víz 487Ft/m3 a csatorna pedig 756Ft/m3

2021. nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem, 218 ft/m3 a víz, és 381 a csatornadíj.



Amúgy elég nagy különbségek vannak településtől függően, még a Vízművek területén is...


[link]

2021. nov. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!