Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Van olyan közös képviselő aki...

Van olyan közös képviselő aki a törvény szerint kifüggeszti a lépcsőházba, hogy mennyit takarított meg a ház rezsicsökkentés kapcsán?

Figyelt kérdés
Én ma láttam életemben elöszőr ilyet.

2022. jan. 21. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
hát ritka mint a fehér holló, de van.
2022. jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nálunk minden hónapban ki van rakva a lift melletti üveges szekrénybe. Mondjuk cseppet sem érdekel, de amíg a liftet várom, meg szoktam nézni a közlemènyeket.


Anyámnál is láttam már 1x-1x, de ott csak parafa tábla van, hamar letépkedik a papírokat. ☹️

2022. jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Érdekes módon ez a rezsicsökkentési megtakarítás nem tükröződik a tényleges forint megtakarításban, csak a számlán van feltüntetve.
2022. jan. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Isten óvjon, hogy ezt a kormányt védjem. De azért azt kijelenteni, hogy a számlán ne látnád foritban a csökkentést beteg dolog.


A villamosenergia piaci ára 90-120ft/kWh körül van, a lakosság kapja 35-40 Ft/kWh-ert.


A földgáz m3-e lakosságnak 100 ft körül van, a piaci àra 4-600 körül. (Ezt mondjuk nehéz átszámolni így fejben, mert a fűtőérték ingadozik.)


Mindenesetre a csapból is az folyik, hogy mennyire megugrott az energia világpiaci ára. A lakosság meg 9-10 évvel ezelőtt befagyasztott árakat fizet.

2022. jan. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én le is fotóztam egy ilyet, rá van írva hogy 1 hónapra visszaosztva a teljes társasház 5200 forintot rezsitakarított, illetve az, hogy "Bár törvény nem rendelkezik erről a banki kamatadó, sárgacsekk adó és a különadók miatt egy havi bankköltség 9600 Ft egy hónapra vetítve"
2022. jan. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a mi házunkban és a nagymamám házában is ki van írva.
2022. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!