Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Gáz, ez hogy van?

Gáz, ez hogy van?

Figyelt kérdés
Gázórát ma nézzük, kWh-t ír. Ez így jó? Ebben kell lennie?
2022. febr. 13. 17:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

A számlán meg szintén az a szám szerepel, amit írtam, hogy homennyiseg mérős. Ott pedig írja, hogy "egységár 37ft".


Én csak krvára azt akarom tudni h mebnxit fogyasztunkxd

2022. febr. 15. 13:05
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Eseleg egy fotó róla…?
2022. febr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Haza érek és bevágom imgurra a képrészletet.


De egyébként konkrétan annyi van benne, hogy "Kezdeti | Zárási | Fogyasztás | Egységár | Ár".

2022. febr. 15. 13:40
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A mérőről gondoltam..
2022. febr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Az ez:

"Engelmann heat meter"

Majd küldök arról is kepet.

2022. febr. 15. 17:27
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

T.Kérdező!

Ez nem így van. Kevered a dolgokat.

A Villanyszámla egy külön dolog. amit fogysztasz kiszámlázzák.

A hőmennyiségmérő megint egy másik, itt nem lehet egzakt költséget számolni közvetlenül egy(!) hőmennyiségmérőn leolvasott fogyasztásból.


Ez csak a teljes ház (házközponti fűtés) fogyasztásának a felosztására alkalmas.

Magyarul évente leolvassák a hőmennyiségmérőket, megkapja a ház a gázszámlákat (vagy a központi hőszivattyú által elfogysztott energia számlákat stb.) és annak a költségét osztják fel a lakások között az elfogyasztott hőmennyiség arányában.

2022. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#16

Papíron az áll, hogy "saját fogyasztás", és ez alatt van "Gáz /hőmennxiség", és ott amit írtam. Erre van nekünk oda számolva X összeg, egységárral és fogyasztással.


Megadhatom a közös képviselő számát, vagy a lakás tulajának számát, ha gondolod...

2022. febr. 15. 18:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!