Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Egy hét rezsi kb mennyibe kerül?

Egy hét rezsi kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm a lakásomban fürdik, meg néha ott alszik, mert náluk újítják a fürdőszobát. Ki akarja fizetni a heti ott tartózkodását. Mennyi a reális összeg?
2022. márc. 23. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ilyenért nem kértem pénzt soha, haveri körömbe jól működik az oda-vissza segítség.
2022. márc. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez lakásfüggő, neked kell tisztában lenni vele, ha tiéd a lakás és te fizeted a költségeit.

Ha nem mos és nincs ott egész napokat, és viszi a saját szappanát, WC-papírját, stb., akkor napi 1000 Ft max.

2022. márc. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ottalvásnak szerintem nincs külön ára, vagy nem tudom, hogyan lehetne azt forintosítani.


A fürdés-wc-stb. (vízfogyasztás) meg kb. napi 100-200 ft. Ennyit én tuti nem kérnék el.

2022. márc. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
75%

Én nem tudom, nálad mennyi a rezsi, nálunk kb 40 ezer és ketten élünk, ami heti 10 ezret jelent, egy 40 m^2-es albiban, ahol a fűtés és a melegvíz-használat is gázt fogyaszt. Nyáron nyilván jóval kevesebb. A víz nálunk alig kerül valamibe.

Mivel amúgy is fűtök minden helyiséget, így a fürdés használ el plusz rezsit, illetve a WC-használat. Szerintem reálisan max 1000-1500 forint-ra jönne ki, de lehet, hogy sokat mondtam.


Más kérdés, hogy egy centet nem lenne pofám elkérni egy baráttól, ismerőstől, de igazából még a szomszédtól sem 1 hétre.

2022. márc. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Nem kérnék egy forintot se egy hétre. Ha ragaszkodik ellenszolgáltatáshoz hozzon egy nagy tábla Milka csokit vagy par doboz sört. De ez se kell csak ha minden áron fizetni akar.
2022. márc. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%

"néha ott alszik, mert náluk újítják a fürdőszobát"


Már bocs, de a felújítás előtt a fürdőkádjukban aludt??

Nem látom az összefüggést??

:)

2022. márc. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Talán előfordulhat, hogy nincs víz vagy wc a felújítás során, bizonyos munkafázisoknál...
2022. márc. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#4: hát ja... csak a vízhasználat a plusz, mert fűteni azért nem kell többet, mert ott van még egy személy....
2022. márc. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8: Attól függ. Én sose fűtöm fel az egész lakást, csak az a radiátor megy, ami mellett üldögélek.
2022. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!