Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Normális az hogy 4 napja...

Normális az hogy 4 napja fizetek elő a vodafonnál internetre és tévére és ma már egész hónapos számlát küldtek?

Figyelt kérdés
Kb 4-5 napja kötötték be nekem a szolgáltatást. Akkor miért kérnék most egész havi díjat tőlem?
2022. ápr. 5. 12:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#8 amit írsz, az nettó hülyeség.

A havidíjat ELŐRE kifizeted, a törthavi díjjal együtt, ami 1 napra a havidíj 30-ad része.

Az a baj, hogy az emberek nagy része ostoba mint a föld, a matematika meg egy nehéz tudomány, a sok sötét elmének beletörik a foga, de hőbörög.

Üdv a Maslow piramis tetejéről.

2022. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 Akkor legyen úgy, bár nem hiszem, hogy benéztem. Azért ez nem integrálás vagy diffegyenlet, de ha ettől jobban érzed magad, akkor legyen neked igazad.
2022. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12

Menedzseltem egy 1500 fős flottát 10 évig, tudom miről beszélek.

Az emberek nagy részének nehézséget okozott megérteni, hogy az első havi számlája azért magasabb, mert ki kell fizetnie előre egy teljes hónap havidíját, illetve a szerződéskötéstől a számlazárásig tartó időszak törthavi havidíját is. Persze vannak kivételek egyes szolgáltatásoknál, melyek valóban a teljes számlázási ciklusra árazódnak, ilyen pl. a plusz internet opció, azt teljes hónapra kell kifizetni egy napi használat esetén is.

2022. jún. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!