Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogy lesz ez az új rezsiszabály?

Hogy lesz ez az új rezsiszabály?

Figyelt kérdés

Albérletben élek egyedül, egy nagyon pici garzonban, én nagyon keveset fogyasztok.


De a közmű a főbérlő nevén van, neki fizetek, ő meg valami 6 szobás luxusházban, ahol biztos, hogy átlag felett van a fogyasztás.


Lehet nekem ebből bajom, ha csak az átlag alatti mértékig érvényes a rezsicsökkentés? Pályakezdő tanár vagyok, nem bírok többet fizetni, a 16 négyzetméteres "lakásom" bérleti díja is több, mint a felét elviszi a fizetésemnek.



2022. júl. 13. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a részlet engem is érdekelne. Több lakás mérője van anevemen, vajon lakásonként vagy fogyasztóként számolódnak ezek.. meg nyílán nem mindegy mekkora a család.. (oké háromgyerekeseknél írnak kedvezményt, de mi van ha a lányom a férjével, meg anyukám is a házamban lakik?)
2022. júl. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelmű, hogy fogyasztási helyeket fog figyelembe venni, nem pedig fogyasztót.
2022. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2: Az megint a módosabbaknak kedvez. Illetve fellendíti a garzonpiacot, szétköltözések lesznek.
2022. júl. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Itt mindig minden a módosaknak kedvez. Gondold el azokat a házakat, lakásokat, amiket nem tudtak felújítani. Régi ablakok, szigeteletlen falak, gázkonvektor. Jelenleg egy ilyen pecót bérlek, télen volt, hogy elment a 45 nm-re 250 m3 gáz. Nem volt gatyarohasztó meleg...
2022. júl. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4: Az az éves határ alatt van, nyugi. Max. 3 ilyen hónap van, nyáron meg 20-30 m3-t fogyasztasz.:)
2022. júl. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5: persze, de havonta fizeted, hacsak nem általányt.
2022. júl. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Igen, havonta kell fizetnem. Tanári fizuból, egyedül egy gyerekkel. Mókás lesz :D
2022. júl. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hasonló itt is, nem lesz ez túl vicces így.
2022. júl. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is most emelték 40 ezerre egy kis garzon rezsijét, eddig 20 ezer volt. Ki vagyok akadva eléggé. Pedig alig vagyok itthon, nem sokat fogyasztom az áramot.
2022. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!