Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Tényleg 912 Ft lenne egy...

Tényleg 912 Ft lenne egy köbméter gáz?

Figyelt kérdés
Amit mondott a Szilárd arányokról úgy kiszámolva rá lehet jönni, hogy körülbelül 912 ft egy köbméter gáz. Ez szerintem még világpiaci ár szerint is irreálisan sok, hogy jött ez ki?
2022. júl. 14. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebben természetesen benne van a szolgáltató haszna, aki egy évtizeden át veszteségesen működött, most itt a lehetőség visszahozni, vissza is fogja.
2022. júl. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most már a megemelt pb gáz is olcsóbb lesz...
2022. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Bizony annyi.

Nem kellett volna éveken át elszakadni a valóságtól. Én megmondtam, hogy jön majd a kopp és akkor nem 20%-kal lesz több, hanem nagyon-nagyon sokkal.

Benzinnél ugyanez a szopás lesz, majd ha 1000 fölé megy, akkor les mindenki, hogy ja, valójában ennyi? Mert most mi van? Rekordmennyiségben fogy, megy az élményautózgatás, meg 200 méterre is kocsival járok esete.

2022. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3# nyugaton is ezért lett többszörös az ára
2022. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!