Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyi rezsit fogtok fizetni...

Mennyi rezsit fogtok fizetni az új árakkal?

Figyelt kérdés

2022. júl. 14. 23:43
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim válasza:
100%
Kva sokat, most nyáron még ok, 10-15 körül szokott lenni a villany...na de télen volt az 50 is a fűtés miatt. Miért? Mert nálam nincs gáz, de infrapanellel fűtök és a bojler is elektromos. Kb az egész fizum elfogja vinni a villanyszámla vagy választhatom a megfagyást....Undorító ez a kormány.
2022. júl. 16. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim válasza:

Nálunk a legutóbbi villanyszámla 2 hónapra 10 000 volt, szóval az remélhetőleg szépen benne marad a keretben, mondjuk télen a fürdőben használjuk a hősugrázót, ha zuhanyzunk, de az talán nem dobja meg annyira a költségeket. + Villanybojlerünk van, de csak zuhanyzunk. Én néha szeretek fürdeni, de visszafogom magamat, ha ezen múlik.


A gázszámlánk egy évre 53 000 Ft (gáztűzhelyünk van + télen fűtünk folyamatosan 1 szobát, a konyhát csak akkor, ha ott vagyunk). Ha éves átlagot nézünk, nincs gond, és nagyon remélem, hogy havi bontásban sem lenne ráfizetéses. Viszont szeretnénk felújítatni, akkor kicsit a többi szobát is fűteni kellene néha, hogy ne nedvesedjenek a falak... Mindent egybevéve, én úgy kalkulálom, hogy nem fog változni a rezsink... Lekopogom.

2022. júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
88%
Mi villanyra 10-et, gázra 30-at fizetünk átalányban 2 felnőtt + 3 gyerek. Villany 25 lesz ezután, gáz 80. Vagyis 40 helyett 105 ezret kell majd fizetnünk. Ki fojuk tudni fizetni, de meg fog viselni, máshonnan le kell majd faragnunk.
2022. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim válasza:
100%
Sokat. Nagyon sokat
2022. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim válasza:

Albérletben vagyunk úgy fél éve mi havonta diktálunk és fizetünk, tegnap néztem meg a múlt hónapban kb. 270kW-ot fogyasztottunk és általában 7500Ft körül fizetünk az új törvény szerint ez most 25ezer lenne (most szereztünk be egy felfújható masszázs medencét hát lehet rámegy a gatyánk is :( ) a gázra a legtöbbet 45ezer Ft-ot fizettünk

barátnőm 25 év alatti szóval amit megkap adómentességet az most el is megy a többlet fogyasztásra :(

2022. júl. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
75%

Nekünk most átalányban havi 8 az átlag most, amivel alatta is maradnánk a határnak DE mivel házközponti a fűtés és egy mérőóra az egész ház, ez vagy lesz 150 (nagy ház, rengeteg lakás), vagy marad nagyjából ennyi.


Még semmit nem mondtak ezekről a házakról, a biztos rossznál szinte rosszabb a bizonytalanság. Lehet, ki sem bírjuk majd fizetni augusztustól, akkor mi lesz, azt nem tudom...

2022. júl. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

* utolsó vagyok, bocsánat ezt csak a fűtésre írtam.

Áram külön mérőóra, ott tudunk majd spórolni elvileg. De elvileg... ki tudja, holnap mit hazudnak össze.

2022. júl. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
76%
Nyugodjatok meg, ez így ebben a formában biztos nem fog megvalósulni. Szépen bedobták, megnézik mit reagálnak az emberek, és ugyan biztos, hogy lesz emelés is, de az is biztos, hogy nem így és ennyi, hiszen világos, hogy a fél ország belerokkanna, ha jövő hónaptól havi 50-100 ezerrel kellene többet fizetni. Akkor pedig az eddigi fotelhuszárok is felállnának a fotelból és mennének tüntetni, ha már az otthonuk és a napi evés kerülne veszélybe.
2022. júl. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:
48-as, a kormány határozat már megjelent a magyar közlönyben is, már el van döntve.
2022. júl. 17. 02:02
 50/52 anonim ***** válasza:
100%

A gázzal való fűtést azt már évekkel ezelőtt el felejtettük, mert cserépkályhával fűtünk, plusz az alsó részen van egy vaskályha.

A gázt csak főzéshez szoktuk használni.

A villany az már problémás lesz, az új árakkal számolva havonta lesz 55.000.

Ki tudjuk fizetni, de hogy ezt hosszú távon meddig lehet fentartani, az már egy másik kérdés. Az élelmiszer árak is csak nőnek, ki tudja meddig.

Az már most biztos, hogy az autót, kevesebbet fogom használni és túlórákat is muszáj lesz vállalni. Ahol tudunk le faragunk a kiadásokból.

Országos szinten ebből nagyon komoly bajok lesznek!

Bocsánat a kifejezésért, de a kormány nagyon átQúrta a magyar lakosságot. Eddig se voltam oda a fideszért, de most már én is ki megyek a tűntetők közé.

2022. júl. 17. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!