Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogyan oldjuk meg a fütést ha...

Hogyan oldjuk meg a fütést ha ilyen àrak mellett akkora összeg lesz a szàmla, amennyit keresünk szinte?

Figyelt kérdés

Lekapcsolni kiskorù gyerekek miatt nem lehet, illetve mert szétfagy a rendszer /emeletes hàz/ falun, örökség.


Gondoltam kandallòra de férjem gyorsan leoltott h nincs megfelelö kémény hozzà. Akkor nemtudom.


2022. júl. 15. 09:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

A fözés nem sok ovi suli idöben föleg kevesebb. Azért a kidugod valahol nem így megy, meg a fürdövel mi lesz? Kazànunk van nem lehet a fürdöben is levenni a fütést.

Kàlyha kémènyrakàs utòlag ezeknek jàrunk utàna.

2022. júl. 15. 14:12
 12/19 A kérdező kommentje:
A szomszéd fàval füt axtmondja 1 màzsa 4600 de ez emelkedni fog.
2022. júl. 15. 14:14
 13/19 anonim ***** válasza:
71%
"Eddig sem laktunk minden szobàt meg ahhoz h fent ne menjen tönkre fagyjon el minden eléggé kellett füteni itt" bocs, de ez alapján egy túl nagy házban éltek, amit nem tudtok fent tartani.
2022. júl. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 mindentudó99 ***** válasza:
A legolcsóbb ha rakattok téglából egy kéményt. Szabályos méretűt. Igen tudom téglàból mar nem lehet. De nem új ház ki mondaná meg mikor lett a kémény felhúzva. A kèményseprés meg megszünt. Aztán vesztek egy normális nagy kájhat kandallót de nem a leggagyibbat. Vagy egy hordozható cserépkájhát. Akár hasznàltan. Es tüzeltek fával fabrikettel
2022. júl. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
13 a hàz örökség, eladni nem igazàn lehet mert közös. Még mindig sajàt nem albi legalàbb amit 2 kiskorúval ha keresünk màris azt mondjàk màr ki van adva...
2022. júl. 15. 16:30
 16/19 anonim ***** válasza:
57%

Én azt nem értem, hogy miért laktok ilyen feleslegesen nagy, fenntarthatatlan házban?? Miért most kell ezen godnolkodni?


A házat már rég el kellett volna adni, és elfelezni az árát másik örökössel. Ha nem tettétek, akkor viszont nem kellett hitelre/albérletre költenetek, mint másoknak, abból a pénzből miért nem korszerűsítettetek már?

2022. júl. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

16 vidéken faluban szinte semmit nem kapnànk érte, ugy voltunk vele még mindig olcsòbb mint albérletet fizetni.Testvéremnek van hàza tudta h én jobban ràszorulok hagyta h hasznàljam.

Nem vagyunk gazdagok, a felretett pénzünk sem tul sok. És mint közös hàz akkor felùjítani sem egyszerü ... Hiszen ö nem akar költeni rà jogosan.

2022. júl. 17. 15:35
 18/19 anonim ***** válasza:

De én nem értem, ha sosem volt elegendő pénzetek, még egy kis lakás önerejére sem, akkor minek vállaltatok gyereket?


Elöbb tanulni még dolgozni kellett volna, megteremteni a feltételeket - akár külföldön, mint sokan teszik -, és csak utána gyereket vállalni. Nem albérletbe kevés pénzzel.

2022. júl. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

18 Kis lakàsra lett volna de mivel üresen àllt a hàz adta magàt h ide jöjjünk ne albérletbe legyünk.


Tanultam több szakmai végzettséggel rendelkezem annyi, hogy nem vagyunk milliomosok. Vagy csak 100 milliòval lehet gyereket vàllalni? Nem koldusok vagyunk csak a rezsi elszàllàsra nem szàmítottunk.

2022. júl. 17. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!