Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Vajon örökre így marad ez a...

Rizsaa kérdése:

Vajon örökre így marad ez a “jó kis “ korlátozás a gaz és áram ??

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről meddig fog tartani ??

2022. júl. 15. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Még azt se tudni, hogy mit vezetnek be pontosan, nem hogy még azt hogy meddig fog tartani...
2022. júl. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy naiv vagyok de nagyon remélem, hogy idővel normalizálódni fognak a világpiaci árak.
2022. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rosszabb is lesz. Még valameddig fogják tudni fizetni az emberek, de idővel nem. Akkor elvesztik majd sokan a lakásukat, utána meg jön majd még egy hullám amikor az átlag fogyasztóknak is megemelik piaci árra a számlát. Én nagyon nagyon elkeserítőnek látom a következő időszakot…
2022. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy idő után a jelenlegi limiteket is el fogják törölni.
2022. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor ki mit fog tenni ? Mit gondoltok mi lenne a megoldás? El hagyni az országot ?
2022. júl. 15. 11:20
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#5

Megvárom a konkrét rendeletet, utána meglátjuk.

Ha olyan a helyzet, akkor igen, irány külföld.

(#1 voltam)

2022. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is, ha nem is törlik a limitet, de tovább csökkentik majd vagy azt vagy a jogosultak körét. Elhagyni, minek? Egész EU-ban rettentő magasak az energiaárak. Persze, van élet más kontinenseken is, de én nem mennék. Európa a vesztébe rohan, és nagyon nehéz idők elé nézünk, de én úgy érzem, ebből kell kihoznom a legjobbat. (Mondjuk egyelőre úgy tűnik, a jelenlegi szabályozás még ANNYIRA nem dobja meg a számláinkat, hogy aggódnunk kellene miatta, bár a gáz limitet mi sem fogjuk tudni tartani, mert azzal fűtünk és arról megy a melegvíz is. De ahogy olvasom, a villannyal fűtők és a villanybojleresek sokkal rosszabb helyzetbe kerülhetnek.)
2022. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 Engem érzékenyen érint, mert ahogy írtad nálam a fűtés is elektromos és villanybojler is van. Az egy kicsit jobban jár, akinél a gáz és a villany akár fűtésben, akár melegvízben megoszlik, de nálunk a településre egyáltalán nincs bevezetve a gáz, tehát minden árammal kell, hogy menjen, nincs más opció. (illetve fűtésnél még a fa)
2022. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Most mindenki őrült spórolásba kezd, ami az egész célja volt, amíg gyorsan elmennek nyüszíteni Brüsszelbe. Aláírnak bármit, aztán persze újra kapják az EU-s pénzeket, amit majd úgy kommunikálnak, hogy nem engedtek Brüsszelnek és megvédték a rezsicsökkentést, ezért visszaáll minden az eredeti vagy az eredetihez közeli állapotba. Magyarország győzött.
2022. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9 Nem a spórolás a cél, hanem az azonnali bevétel. Üdv a valóságban!


"az új szabály augusztus 1-től lép életbe, ezt követően is az előzőleg megállapított éves átlagfogyasztásra lesznek kiállítva a számlák."


[link]

2022. júl. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!