Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Előrefizetős villanyórák,szeri...

Előrefizetős villanyórák,szerintetek tömegesen elfognak terjedni?

Figyelt kérdés

Rezsicsökkentés után.

Pár éve béreltem egy lakást,ott volt olyan,hogy előrefizetős mérőóra volt a lakáson kívül,a lépcsőházban.


Az a durva,hogy teljesen normális,élhető lakás volt egy kb 20 éves épításű tégla épításű háztömben


A tulajnak volt valami problémája az előző lakóval és azóta úgy maradt,és igazából kényelmesebb is volt a tulajnak.


Olyan volt,hogy neten előre meg kellett vennem( általában 10.000 forintot fizettem)kaptam érte egy kódot,azt bediktáltam és volt 10.000 forintért áramom.

Ha pedig véletlenül elfelejtettem befizetni egyszerűen csak lekapcsolt az áramról.



2022. júl. 17. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem fognak. Vezetik őket kifelé.
2022. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
2022. júl. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem igen. Már csak azért is, mert biztosan lesz egy réteg, aki majd nyugodtan fizeti tovább, a megszokott àlltalànyt, aztán az èves összesítèsnèl mikor kijön a nagy számla, meg levágják a villanyt. Úgy tudom ahol gyerek van, vagy nyugdíjas, ezt szerelik fel, kikötés helyett.
2022. júl. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A bérlakásokban egyre jobban el fognak terjedni. Mivel semmi sem védi a tulajt a nemfizető bérlőtől, csak az előrefizetős mérőóra. Ez a legegyszerűbb: nem fizető bérlőnek nem veszek áramot.
2022. júl. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!