Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Van valami becslés arra, hogy...

Van valami becslés arra, hogy a gáz és a villany ár (a kedvezményes limit felett) aránya a következő pár évben mennyire marad meg?

Figyelt kérdés
A kérdés arra vonatkozik, hogy a fűtés korszerűsítést hogyan számoljam,

2022. júl. 22. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Három havonta felülvizsgálják az árakat. Te pedig évekre előre akarsz gondolkodni?
2022. júl. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván szeretne évekre előre gondolkodni mindenki, de itt még hónapokra előre sem lehet.

Mármint: adóváltoztatás év közben? Egy kézmozdulattal ilyen mértékű rezsiemelés kvázi egyik hétről a másikra? Háromhavonta felülvizsgálat...?


Szerintem, itt még az sem lát előre, akinek kristálygömbje van.

2022. júl. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs élő ember, aki ezt látná. Én még a napelemmel kapcsolatban is szkeptikus vagyok. Ki tudja, hogy annak az elszámolását is mennyire fogják megvariálni.

Én, ha most kéne fűtést választanom mindenképpen valamilyen hibrid megoldásban gondolkodnék, ami lehetőséget nyújt minimális befektetéssel egyik fűtési módról a másikra való gyors áttérésre.

2022. júl. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3, az index egyik fórumát szoktam olvasgatni, és ott írják, hogy hiába férsz még bele a szerződés szerinti szaldós elszámolásba, abban a pillanatban, amikor pl. invertert kell cserélni, borul a szerződés és télen a gatyádat is ráfizeted. Ez nem biztos, hogy igaz, de én is kellően szkeptikus lettem a napelemekkel kapcsolatban.
2022. júl. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!