Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mi kell ahhoz, hogy a gáznál...

Mi kell ahhoz, hogy a gáznál havi diktálásba válthassak? Csak személyesen lehet intézni?

Figyelt kérdés

Több kérdésem is van.

1. Most ebben a hőmérsékletfüggő

számlázásban vagyunk. Mire

számíthatok az emelés után kb?

2. Ha diktálósba szeretnék váltani,

ezt csak személyesen tudom

elintézni?

3. Ha igen, mit kell magammal

vinni?

4. Édesapám nevén van, tehát

gondolom személyes ügyintézés

esetén meghatalmazás kell. Ezt

elég kézzel írni, vagy a

nyomtatványt le lehet tölteni

valahonnan?



2022. júl. 31. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Kérdezz rá e-mailben.
2022. júl. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
E-mail ezelnél nem ér semmit azokra nem is válaszolnak. Én EOn-ál felhívtam az ügyfélszolgálatot, és postán küldtek egy új szerződést, amit aláírva visszaküldtem.
2022. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan! Új szerződést kell kötni velük, ugyanis a havi elszámolás módja az a szerződésben van meghatározva, amit az előfizető aláír. Azaz azok a cikkek, amik a "nagy tudású" "híroldalakon" megjelentek, nevezetesen napi.hu illetve portfólió, (jellemző rájuk a totális tájékozatlanság, olyan, mintha egy másik világban élnének) hogy az utolsó pillanatban váltasz diktálásra, és csak felhívod a szolgáltatót és diktálsz egy óraállást és fertig, az nemes egyszerűséggel egy f.szság!!!
2022. aug. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!