Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Az előző évi számok alapján...

Az előző évi számok alapján nem fogom túllépni a "gázlimitet"?

Figyelt kérdés

[link]


Beregisztráltam az MVM online felületre, mert jön a fűtési szezon és érdekel a dolog. Elméletileg 1.729 m3 felett lesz a megemelt ár.

Én ahogy számoltam minden évben alatta voltunk.

De sosem 18 fokon ment a fűtés. Hanem mikor itthon volt a család akkor ilyen 21-23 fokra is felhúztuk.

Viszont a tűzhely árammal megy, azt is megnéztem ugyanígy azon valóban kell spórolni, mert az áram túllépte a kedvezményes mennyiséget.


Nekem akkor is gyanús, hogy mindenhol 18 fokokról beszélnek, itt meg sokkal több volt. Igaz 45-50 m2 területe a háznak szóval egy egészen kis házról van szó. Meg az ablakok is jól zárnak stb. Mindenesetre nem szeretnék belefutni egy nagy számlába.



2022. okt. 3. 15:49
 1/4 mindentudó99 ***** válasza:
73%
Mi köze annak hogy közintezményben 18 fokot határoztak meg és hogy nálad hány fok van?
2022. okt. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ha eddig nem lépted át a limitet,

és nem lesz hidegebb mint eddig,

ha nem kell több napot fűteni mint eddig,

akkor valószínűleg idén sem léped át.

2022. okt. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ilyen kicsi házakkal van a gond, hanem egy normál méretű családi házzal.
2022. okt. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek ilyen házi feladatok általános iskola alsóban, vagy ezeket a bugyuta kérdéseket felnőttek teszik fel? Remélem nem az utóbbi.
2022. okt. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!