Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Lecsúsztam a diktálási időszak...

Lecsúsztam a diktálási időszakról, késve írtam be az aktuális óraállást.. lesz belőle baj? Vagy ez hogy működik?

Figyelt kérdés

Alapvetően fiatal vagyok a témához, legalábbis még nem tartok ott.. nagymamám kért meg rá, mint minden hónapban. Viszont most valahogy elfelejtettem és csúsztam vele néhány (nem tudom pontosan.. 2-4?) napot. Gond nélkül be tudtam írni utólag is, de ebből szokott lenni baj? Mama kap erről valamit vagy nem vészes egy kis csúszás?

Bűntudatom van és aggódom. :(



2022. nov. 7. 01:54
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Érdekes, ilyenkor már nem szokta engedni a rendszer.

A normál rend az, hogy ilyenkor ezt nem veszik figyelembe, hanem a korábbi fogyasztás alapján megbecsülik, és azt számlázzák ki. Azért ügyelj erre, mert ha többször is lecsúszol, előfordulhat, hogy havi diktálósból átteszik nagymamádat havi átalányba, amivel nem biztos, hogy jól jár.

De egyszer-egyszer velem is előfordult már, szóval ettől aludj nyugodtan.

2022. nov. 7. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem gond.

Ahogy az #1 írja, becsült számlát fognak küldeni.

2022. nov. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Nem gond.
2022. nov. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És a becsült számlával nem jár rosszul? Nem becsülnek túl sokat vagy ilyesmi?

Igyekszem figyelni erre, ilyen dolgokkal nem szoktam csúszni csak mostanában sok minden volt és valahogy kiment a fejemből.

De ha engedte akkor az jó jel, nem?

Egyébként utólag néztem, vagy egy napot csúsztam vagy csak pár órát. Nem olyan sokat. 😅

2022. nov. 7. 09:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha engedte, akkor nincs baj.
2022. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#6

Engedte.

Azt hiszem 6.-a éjfél volt a határidő, én 7-én hajnali 2 körül tudtam megcsinalni.

Csak 2 órát késtem kb. :/

2022. nov. 7. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!