Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Sohasem használom a tévét,...

Gerike3 kérdése:

Sohasem használom a tévét, nincs is tévé készülékem, de a Vodafone-nál mégis kell fizessek havi 2800 Ft-ot tévé szolgáltatásért... tipp, arra vonatkozóan, hogy hogyan lehetne ezt a fölös költséget megszüntetnem?

Figyelt kérdés

Csak internetre van szükségem, nem akarok tovább tévéért is fizetni.


Köszi a korrekt kommentjeiteket! :)



2022. nov. 7. 13:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mèsz és lemondod a tv-t, mert csak internet kell. Ennyi. Mi már 10 éve megcsinàltattuk mert csak a pénzt vitte, nem néztük. Neten minden fent van ami érdekel, sorozatok, filmek, tvműsorok. Nincs is tévénk egyáltalán. Mármint készülék sem. Csak a helyet foglalta.
2022. nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok :)

Akkor először megpróbálom a Vodafone-nál lemondani a tévét, ahogy mondjátok ti is. Azért kérdeztem meg, mert amúgy már biztosan próbáltam, de valamiért így maradt... lehet így volt olcsóbb náluk, de már nem emlékszem. Sajnos borzasztó lusta vagyok ilyen rezsi ügyekben, de ideje rendbe szedni ezeket a dolgokat!

2022. nov. 10. 14:40
 13/14 anonim ***** válasza:
Lehtséges hogy hűségidőd volt, és ráfizetés lett volna lemondani.
2022. nov. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

10.

Még.

2022. nov. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!