Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » MVM Next(iOs) app-pal hogy...

MVM Next(iOs) app-pal hogy tudom hozzárendelni a felhasználási helyem áramszámla segítségével?

Figyelt kérdés

Meg van adva a segítség, hogy a 4. oldalon hol van a felhasználási hely azonosító, azonban megnéztem hat villanyszámlát és egyiken sincs rajta, sőt, 4. oldal nincs is. Az ügyfélszolgálatot napok óta nem érem el, sem a vezetékes, sem a mobilszámon, konkrétan egy idő után rámteszi a telefont a gép. Egy hete nem válaszolnak e-mailre, de még az App Storeban írt véleményemre sem reflektálnak.

A gázszámla szerinti felhasználási helyet hozzá tudtam adni, az áram alapút viszont nem.

Ez miért van? Amúgy meg, ha felismerte már, hogy melyik lakásról van szó a gázszámla alapján, akkor az MVM Next profilomhoz miért nem rendeli hozzá az áramot is?



2022. nov. 27. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg Te is Émászos voltáál, akkor külön kell letölteni az Mvm next EnergiAppot.(egy égő van az elején)

Sajnos én is csak külön tudom használni.

2022. nov. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ohh..
2022. nov. 27. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!