Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Miért nem lehet most decemberb...

Miért nem lehet most decemberben villany óraállást diktálni?

Figyelt kérdés

Havonta diktálom. Most lett volna esedékes, de azt írja, hogy január 20-án lehet legközelebb.

Más se tudta most bediktálni?



2022. dec. 21. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ma diktáltam az EOn-ál, és a Főgáznál, de simán ment minden, egyből jött a visszaigazoló e-mail is a diktálásról.

Nem lehet, hogy korábban kellett volna? Mert ugye csak egy pár napos időszakban lehet, ami mindenkinek más.

2022. dec. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mert már szabira mentek.
2022. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 10ig lehetett diktálni mvm
2022. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

nálunk most volt éves leolvasás,

akkor minek diktálni?

2022. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 mindentudó99 ***** válasza:
Ma diktáltam vagyis beírtam MVM oldalán.
2022. dec. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én is az mvm-re akartam de nem engedi. Január 20at ír, novemberben 21-én diktáltam utoljára.
2022. dec. 22. 07:40
 7/16 anonim ***** válasza:
Kérdező! A diktálási időszakban lehetnek pár nap eltérések, ráadásul a MVM-nél csak 3 nap van a hónapban amikor a diktálásos szerződők be tudják írni az óraállást. Nekem együtt van az EOn-nal , de csak nagyjából, mivel én 15 éve diktálós vagyok, és akkor még egy cég szolgáltatta a villanyt és a gázt, ezért nálam a hónap 20.-a szokott lenni az első nap amikor diktálhatok, de mindenkinél más. Villanynál meg van 5 napom, nem 3 mint a gáznál, és volt mikor én is kicsúsztam, mert hozzászoktam a 20-as dátumhoz, közben meg 17-től lehetett lejelenteni. Szerintem te is kicsúsztál a diktálási időszakodból, és nem a rendszerrel van gond, ilyenkor vagy felhívod őket, vagy kapsz majd valami átlag alapján számolt számlát.
2022. dec. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
átalányban pedig egész évben logatjuk a lábunkat, nem kell figyelni mikor van az a NAP.
2022. dec. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#8 Ja, de az éves leolvasáskor meg izgulsz, hogy nem-e kell rárizetned ;) . Figyelni meg nem kell, mert nekem jön róla e-mail, mikor kell diktálni, ami max 10 perc.
2022. dec. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 mindentudó99 ***** válasza:
Előre hozták a diktalasi idő véget. 21.-e volt a határidö
2022. dec. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!