Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Otthon hány fokra van a lakás...

Otthon hány fokra van a lakás hője beállítva? És mi az átlagos

Figyelt kérdés

2022. dec. 29. 14:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
22,5 fokra van beállítva a fűtés
2022. dec. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Társasházban lakom 25 fok van állandóan.
2023. jan. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
20-21 fok, ejszaka néha leszoktam vinni kb 18ra
2023. jan. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Meton ***** válasza:
Nálam 24.5 fok van. Néha visszaveszem, amikor jobb idő van, de ha lemegy 23 fokra, akkor mindenki megfázik. Ha visszaáll a fűtés, akkor pár nap alatt lemegy a megfázás. Inkább legyen kicsit melegebb, mint hogy megbetegedjünk.
2023. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azért 23 fokban nem szokás megfázni. Egyébként én elég fázós vagyok, de 21 fokban nálam már Hawaii van.:)
2023. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Meton ***** válasza:
A radiátort ha 23 fokra állítom, akkor is felmegy a hőmérséklet 25 fokra, ami nekem is tényleg meleg. De sok bútor van a lakásban és a levegő nem oszlik el, ahogy kellene, így hideg és meleg részek vannak. Ha a radiátor elé állok, nagyon meleg van, de ha kicsit oldalt lépek, már érezhető a hűvösebb levegő. Ezért csak ritkán használom a radiátort. A padlófűtést viszont melegebbre kell állítani. Persze a nappaliban 21 fok van, ami jó, mert amikor a meleg szobából kimegyek, akkor kicsit fel is frissülök.
2023. jan. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!