Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Létezik olyan kályha betét...

Létezik olyan kályha betét ami egyben vízteres és van némi légfűtéses értéke is ?

Figyelt kérdés
Szeretnék építeni idén nyáron egy olyan tömegkályhát aminek legalább 6 kW légfűtés értéke is van ezenkívül pedig vízteres is és tudom vele melegíteni a puffertartály t! Összességében egy olyan 20 kW ra gondoltam teljesítményben
2023. febr. 16. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:

tenap láttam a praktikerben.


Szóval lehetséges építeni, létezik olyan kályhabetét.

2023. febr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy tömegkályhába nem ilyen kályhabetétet raknak. Sztem gondold végig, és nézz utána a tömegkályhának. Ez ugye két égőteres eleve, nagy tömegű; 4-8t.
2023. febr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben akkor cserép kályha vagy ahogy tetszik csak annyi a lényeg hogy a téglák tartsák meg a meleget . A lényegen nem változtat ! A kérdésem meg nem ez volt , köszi
2023. febr. 16. 12:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Azert nem mindegy milyen tüzelő berendezést szeretnél építeni.

Kandalló betéteket árulnak, amiből van vízteres is.

Mindegyik fogja fűteni a levegőt is, de ez attól, függ, mennyit veszel ki a vízzel belőle, mennyire tudod jól megèpíteni, hogy hatékony is legyen.

2023. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cserépkályhába lakatosok szoknak ilyet késziteni,kályha méretnek megfelelően .Bár én csak olyat láttam amit a tűztérbe raknak be .
2023. febr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!