Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hány garmmos 1 tekercs wc...

Lívia268 kérdése:

Hány garmmos 1 tekercs wc papír és milyen márkájú?

Figyelt kérdés

Keresem ár érték arányban a legjobb wc papírt.


Valahol azt olvastam, hogy súlyra kell wc papírt vásárolni.

Így úgy döntöttem ez alapján keresem meg a legjobb wc papírt.

Kérlek segíts kideríteni.

:)



Zewa 90 grammos


2023. márc. 2. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Segítek.

Lemész a boltba, megfogod a vécépapírt és eldöntöd magad!

Van egy olyan közismert módja az ilyennek, hogy az illető ránéz a kezében tartott csomagra, ott elolvassa ami jelölve van rajta - mégpedig piktogrammal - hogy hány rétegű a vécépapír, meg a polcon az árát. Még külön darabra is ki van neked számolva.

Majd megfogod a vécépapírt, ha a tekercs vastag és nehezen benyomható = sok papír van rajta, ha vékony és könnyen benyomható, akkor kevés papír van rajta.

Majd az információkat összerakod és eldöntöd melyik neked a legjobb.

2023. márc. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én a Piszke dobozos wc papír használom,igaz nem a súlya miatt hanem mert 2 felnőtt,2 gyerek plusz néha rokonok és a 12tekerxcs így is egy hónapig elég 🤷🙂 úgyhogy nálam nem fontos a súlya🙂
2023. márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ALDI 10 db/989 Ft.
2023. márc. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

És egyébként gyakorlatban derül ki.

Hiába olcsóbb grammra, ha kezelhetetlen, nem szívja be a pisit, stb.

Nyilván egyéni anatómiai tapasztalatok vannak, hogy áll kézre, miből mennyit kell felszívjon, stb.

2023. márc. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Ezt nem grammra adják.Hány lap vastagságú egy tekercs,milyen illatú,még használat előtt.
2023. márc. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lívia268


Mégis mi változott meg annyira az életedben, hogy elhatároztad, hogy mostantól kitörlöd a se..ed?!

2023. márc. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

6: Hiperinflációnak hívják.

Én 2 éve még 22 Ft-ért vettem egy tekercs WC-papírt, idén már a 110 Ft alatti árat is vadászni kell.

2023. márc. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!