Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » MVM az Eon része, vagy csak...

MVM az Eon része, vagy csak az éves óraleolvasáskor közösködnek?

Figyelt kérdés
Havi diktálós vagyok mint villany mint pedig gázban, az óraállást pedig számítógépen jelentem le havonta, kivéve ezt a hónapot,amikor a szolgáltató dolga. Már régóta az MVM vette át a gázt az Eon-tól, és így két weboldalon kell az óraállásokat beírnom. Igen ám, de most is elvárnák a diktálást, de csakis a saját fotós app-ukkal. Mivel ritkán vagyok otthon, és tavaly is egyszerűbb volt papírt dobni a leolvasónak, így feltettem a telefonra a programokat. Villannyal nem is volt gond,de az MVM programja, és a weboldal szerint is, nekem most nincs diktálási kötelezettségem. Ok, erre most kaptam az Eon-tól egy levelet, hogy várják a gázóra állást is, és linkelték az Eon-os programot, amiben tényleg át lehet váltani gázra. De akkor minek váltak külön,ha most egy programban le lehet jelenteni a két szolgáltatást?
2023. máj. 22. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy miért váltak külön, de ez a része tényleg az e-onnál van. Nálunk a villanyt kellett abban az appban beolvasni, pedig az mvm előtt az elmű volt a szolgáltató.
2023. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gázrendszer hálózat az E-Oné. Az MVM csak kereskedő aki gázt ad el.
2023. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy egyszerűen fogalmazzak: Az eon dolgozik, az mvm meg beszedi ezért a pénzt, lefölözi a hasznot...

Bármilyen szolgáltatási gondod van, az eonhoz kell fordulni, ha pénzügyekkel van bajod, akkor meg pártunkhoz és államunkhoz, akarom mondani az mvm-hez. A mérőállásokat mindkettőnek tudni kell.

2023. máj. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel akkor meghagyhatták volna az Eon felületén a diktálási lehetőséget, de nem. Ezért fura, hogy az évben 11x az MVM oldalán diktálok, most meg ott azt írja,hogy nekem nem kell, és ha nem jön az e-mail az Eon-tól, akkor nem is tudok róla,hogy most náluk kell diktálni.
2023. máj. 23. 10:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Káosz az egész, jól látod. Sajnos nem csak ebben, mindenben.
2023. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!