Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Milyen magasságba kell tenni...

Milyen magasságba kell tenni a klíma távirányitot a falon?

Figyelt kérdés
2023. aug. 20. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

tartsd kézben, vagy egy asztalon, esetleg a párnád mellett..


Amúgy nem értem mi a szerepe a falnak?

2023. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kb senki nem használja azt a tartót
2023. aug. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
123 cm-re a padlótól és 26 cm-re az ajtófélfától.
2023. aug. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is a fali tartójában van,hogy el ne keveredjen.
2023. aug. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a kutya, meg a gyerek ne érje el.
2023. aug. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Látom nagyon sok embernél ledobta az ékszíjat a kérdésem.

Sokan használják/használjuk a fali tartóját. Mi nem seggrázás vagy valami féle flanc miatt, hanem, azért mert praktikus. Nem kallódik, polcon, kanapén, komódon, asztalon ki-ki éppen hová éri- oda teszi. Helye van, és így mindig megtaláljuk. Azonkívül falon, optimális magasságban ifeel funkciót használva a távirányító a beltéri egységgel kommunikál, és a beállított hőmérséklet függvényében dolgozik. Mi nem csak hűtjük a házat eszetlenül, vagyis igyekszünk, nem hullaházat csinálni 18 meg 15 fokkal, hanem élhető hőmérsékletet akarunk, nem másnap taknyosan ébredni. Ehez viszont kell tudni, hogy hol milyen magasságban mérje a távirányító a helység hőmérsékletét. Közben utána néztem, a padlótól 150 cm -re ajánlott a termosztátokat is tenni. Boldog lehet mindenki mert most tátott szájjal szaladtam abba a bizonyos erdőbe, mert előbb kérdeztem, minthogy a google-en körbejártam volna, az ilyen témákkal foglalkozó cikkeket.

Gondoltam, hogy értelmes válaszokat kapok, és nem offolást.


Az értelmes, és informatív, kommentelőknek köszönöm a válaszukat.

2023. aug. 20. 18:14
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

Sok vicceset írtál.

:)

2023. aug. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

"Ehez viszont kell tudni, hogy hol milyen magasságban mérje a távirányító a helység hőmérsékletét."

Akkor ezt kellett volna kérdezni, és nem azt, amit kérdeztél. Sajnos, vagy hála Istennek a gyakorisok többsége még gondolatolvasással nem foglalkozik. #5-ös voltam.

2023. aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#5-ös igazad van. Hibásan és nem pontosan tettem fel a kérdést. Viszont ez nem lehet ok, a gúnyos, kifigurázó válaszokra. Ha valaki nem érti, mert nem volt egyértelmű a kérdés, akkor arra nem feltétlenül az a megfelelő rekació, hogy egyből oltogassuk.


Mindenesetre köszönöm a válaszod neked is, és leírtad (megértetted velem), hogy mi nem volt számotokra(olvasóknak, válaszolóknak) egyértelmű.

2023. aug. 21. 17:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha praktikus magasságra gondolsz, a villanykapcsoló magassága a kb. megfelelő. Az meg 135-145 cm magasságban optimális
2023. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!