Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Melyik telefon szolgátatót...

Melyik telefon szolgátatót ajánlanátok? A Yettel mennyire adja a gyors netet?

Figyelt kérdés

Szolgáltató választás előtt állok. A Yettel szimpatikus csomagot ajánl, 100 mbit/s sebességgel. Ez valóban annyi? Gyors és zökkenőmentes?

Érdekel tapasztalat más szolgáltatóról is, illetve szavazzatok tapasztalat alapján, hogy melyik lenne a legjobb választás.

Keveset telefonálok, netezésben pedig átlagosan 5gigát használok el, de nem baj ha több van😊



2023. aug. 27. 21:13
A kérdező szavazást indított:
Yettel
Telekom
Vodafone
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:

Yettel 4G-vel meg vagyok elégedve és a lefedettséggel is, alig találtam csak olyan helyet az országban ahol gondom lett volna vele, pedig sokat kurándulok.

5G ről nem tudok nyilatkozni, nekem nagyon szívja az aksim úgyhogy ki van kapcsolva, meg feleslegesnek is tartom.

2023. aug. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én Yetteles vagyok, kb mindig mobilneten vagyok (4G) nincs vele problémám, most mértem 120/40.
2023. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Telekom... Igaz, ha fúj egy kicsit vagy esik, el-elmegy akár órákra is. DE! Küldik az SMS-t mindenről. Ha bejelentesz hibát, az pedig általában 1 nap alatt megoldódik. Nekünk szerelőt is küldtek 1-2 órán belül jött. A Vodafone évek óta egy katasztrófa. Már maga a cég és az ügyfélszolgálat, szolgáltatások.
2023. szept. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez az érv a telekom mellett?

Akkor is yettel, azzal semmi gond nincs.

2023. szept. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kancácska válasza:
Nálam nagyon bevált a Yettel. Kábeles szolgáltatást dobtam ki és használom február óta. 5G otthonnet stabilan 1,4 Gbps le és 160 Mbps feltöltéssel. Wifi6-os routert adtak, bivalyerős és beszórja a lakást. A tv stabil tűéles. A mobilban is yettel van, 4G elég gyors és nagyon jó a lefedettsége, az 5 g még kevés helyen van, de ahol korszerűsítettek már ott nagyon ütős. A telekom 5G a fasorban sincs mellette.
2023. szept. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!