Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Milyen indukciós főzőlapot...

Milyen indukciós főzőlapot válasszak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eddig gázt használtunk, de szeretnénk váltani indukciósra. Samsung, Electrolux, illetve Beko-t nézegettem.

Az a gond, hogy nagyjából 2 év garancia van az összesre.

Mi a véleményetek, tapasztalatotok, nektek melyik vált be?



2023. okt. 19. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézz rá aprós oldalakon, hogy melyik márkából van több használtan eladó. Sokat segíthet abban, hogy megtudd mik a széria hibáik.


szvsz az összes fos. Ha 5 évet kibírnak, akkor örülhetsz. Én az alsóbb árkategóriájúakból válogatnék...

2023. okt. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én éppen a sorolt okok miatt vettem olyat, aminek 5 év a garanciája!

[Minden készülékemet 10 éve a felújítás során Bosch-ra cseréltem. Az indukciós főzőlap is Bosch lett. Azóta már a harmadik van, ez nem Bosch. Érdekes, hogy a mosógép, a sütő, a mosogatógép, a porszívó, a kávéfőző automata mind bírja, azokból jó a Bosch, de az indukciós főzőlap az nem vált be a Bosch-tól.]

2023. okt. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedves válaszaitokat!

Szétnézek, igazad van.

Utolsó, megkérdezhezem, hogy milyent vettél most?

Én is épp olyant keresek, amire van legalább 5 év garancia, de tényleg nagyjából mindenkinek az a véleménye, hogy jó, ha 4-5 évet bírja.

2023. okt. 19. 15:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi pont most vettünk Boscht közel 200-ért, hát bízom benne, hogy bírni fogja.


Plusz garanciát egyébként általában tudsz venni.

2023. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na, hát sok szerencsét hozzá neked is!

Igen már rendeltem is egy Electrolux-ot, 2 év van vele de vettem hozzá plusz 2 évet.

2023. okt. 21. 14:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!