Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Egyedülálló átlagos személynek...

Egyedülálló átlagos személynek mennyi összeg megy el havonta a bevásárlásra?

Figyelt kérdés
Ha többnyire otthon főz, néha rendel, és 3x táplálkozik a nap folyamán, de semmi extra kirohanások.

2023. nov. 2. 07:03
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

150.000 ft

És akkor rendszeresen boltban vásárolok,magamra főzök

2023. nov. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
100-120 ezer körül nekem.
2023. nov. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Egyedülálló nő vagyok, most 100ezer ment el utoljára :( Ebben a hónapban megpróbálok odafigyelni, kiváncsi vagyok mennyit költök élelmiszerre, ha csak a szükséges dolgokat veszem.
2023. nov. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bogica0616 ***** válasza:
47%
Egy emberre baromi kevés kell. Átlagos igényekkel, saját főzéssel. 3 főre 1-2 napra való főzéssel, napi gyümölcs, tejtermék, csoki és akár készételek fogyasztásával. Naponta átlagban 5000 Ft megy el 3 főre. Tehát 50000 megoldható az étkezés lemondasok nélkül. A tisztító szerek, wc papír stb. 10000-20000 forint. Tehát 70000 Ft elég a bevásárlásra 1 főnek. Alkohol és egyéb káros üdítők luxus csokik nincsenek benne.
2023. nov. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egyelőre családdal élek, de jövőre költözöm. Szeretném nagyjából a legfelső határt összeszámolni, hogy mindenre legyen elég és ne kelljen nélkülöznöm.
2023. nov. 2. 10:41
 6/6 Bogica0616 ***** válasza:
50%
Akkor számolj 100000 Ft ot. Mert a drágulás folyamatos. Írd össze miket eszel 1 hónapig majd számold ki a hozzávetőleges árát. Mennyi pipere cuccot használsz és milyeneket, ezt is írd fel. A mosási szokasaidat is figyeld meg. Az étel szükséges, de nem ez a drága kiadás. Az étel ahogy írtam lemondás nélkül jelenleg kihozható 50000 ft. Bol, de kell még tisztító szerek, pipere cuccok, ha moziba, színházba mennél vagy beülni barátokkal valahová az mind plusz pénz, elő fizetések, rezsi költségek, bérletek, tankolás stb.
2023. nov. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!