Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Klímával érdemes fűtenni? 150...

Klímával érdemes fűtenni? 150 légköbméteres szabadon álló kertes házról van szó. Ha igen melyik márkákat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Régi építésü ház, smmi hőszigetelés nincs. Eddig gázkazán és radiátorok voltak. A kazán tönkrement váltanom kell.

nov. 17. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
te esetedben a vegyestüzelésű kazán a jó megoldás , klíma is megzabál min évi 300eft
nov. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Jelenleg a kazán csere a legjobb megoldás nálad.
nov. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Klíma és a fa nagyjából egy árban van. Én 7 éve vàltottam vegyestüzelésűről klímára (nekem is kuka volt már). Pénzben ugyan ott vagyok és nem kell a fával dolgozni.
nov. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Klíma levegőt fűt, a kazán meg gondolom vizes rendszerre van kötve (radiátor vagy padlófűtés). Egyetlen épületgépész sem fogja javasolni, hogy a vizes rendszert lecseréld, köszönőviszonyban sincs a komfortérzet.
nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%

Klíma borzasztóan szárítja a levegőt de manapság elég olcsó a gázhoz képest.

Vegyesen egy kandallóval talán.

nov. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
Ha megvan minden a gázzal való fűtésre, akkor az a legjobb. A klíma jó, de csak arra hagyatkozni nem lehet. Plusz nagyon szárítja a levegőt.
nov. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Klíma és gáz együtt jó megoldás lehet?
nov. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem zárja ki egymást, de az új klíma rezsiben olcsóbb mint a régi gázkazán. Bár azért megjegyzem, szigeteletlen házba ne tegyen senki klímát. Oda gázkazán kell és jó vastag pénztárca.
nov. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
5 éves kazán, 30-as Porotherm tégla fal 8cm-es szigeteléssel. Így érdemes klímát felszerelni?
nov. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ide már jó a klíma. A régi faablakos b30-hoz nem ajánlott, mert bár ki lehet fűteni a házat, a klíma nagyon pörögni fog a nagy teljesítmény miatt.
nov. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!