Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Tudok tölteni mágnes kártya...

Tudok tölteni mágnes kártya nélkül én is ha megvannak a villanyóra adatai?

Figyelt kérdés
Albérletben lakunk, ahol az előző lakó miatt tölthetős villanyóra lett felszerelve. Minket ez nem zavart amikor ide költöztünk, így elfogadtuk. A tulajdonosunk Németországban lakik és az applikáción keresztül csak Ő tud tölteni. (Tudom van mágnes kártya is, de azt elhagyta az előző lakó állítólag..) Az utóbbi alkalmakkor szinte könyörögnöm kell, hogy küldjön kódot, hogy legyen áramunk.. Tegnap is írtam neki, de el sem olvasta és max holnapig van áramunk..mi rendszeresen fizetünk mindent, van egy 2.5 éves kisgyermekünk én pedig 4 hét múlva szülök.. kellemetlen lenne áram nélkül maradni.
dec. 4. 07:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Megelőzöm a kommenteket: nem tudunk jelenleg máshova költözni, mert nincs a környékünkön kiadó családi ház.
dec. 4. 07:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress rá az óra tipusára. Megvannak a töltèsek, hibakódok mindegyik szolgáltatónál.
dec. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
??? Minden adatot tudok az óráról. Minek kellene nekem hibakód?
dec. 5. 06:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmièr. Az csak egy felsorolás, hogy megvan az is az óra adatlapján. Egyèbkènt feltöltèsi hibára is ad kódot, hogy mi a gondja. Ha tudod az óra minden adatát, akkor a használatiját is megtalálod, abban választ kapsz a legfőbb kèrdèsedre.
dec. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!