Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Kapott valaki már gáz számlát...

Kapott valaki már gáz számlát most Decemberben?

Figyelt kérdés
Én az utolsó gáz számlát októberben kaptam. Akkor 38 m3 fogyasztásra kiszámláztak 16 ezret. Sokaltam, de befizettem. Novemberben nem jött számla, most meg else tudom képzelni mennyi lesz. November 8.-án olvasták le az órát. Egyébbként diktáljuk minden hónapban.

dec. 12. 04:02
 1/9 anonim ***** válasza:
E-mailben a múlthéten jött, és tegnap, az-az hétfőn le is vonták.
dec. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mindentudó99 ***** válasza:
Igen tegnap be is fizettem
dec. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Érdekes. Nekem se múlthónapban, se e hónapban nem jött...

Diktáljátok?

dec. 13. 06:56
 4/9 mindentudó99 ***** válasza:
Nem
dec. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
októberben túl fizettél, lehet beszámították novemberre.
dec. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az lehetséges, hiszen mindössze 30 m3 fogyasztásra számláztak 16 ezret.
dec. 13. 15:13
 7/9 anonim ***** válasza:

"se múlthónapban, se e hónapban nem jött..."


új a postás nem találja a címed,

vagy csak "elássa", nem akar rossz híreket hozni.

:)

dec. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az előző számládon láthatod, ha túlfogyasztásod volt és versenypiaci áron számolták el a fogyasztásod egy részét. Ez egy sajátos algoritmus amiben van egy havi mennyiség és a külső átlaghőmérséklet összege. Tehát lehet, hogy 20m³ az átlag, de neked az adott hónapban már 35m³ fogyasztásod volt akkor 15m³ már versenypiaci áron számlázzák. Aztán ha a következő hónapban az átlag alatt fogyasztottál, akkor levonják az előző havi versenypiaci emelt összeget. A lényeg, hogy ha az éves kvótán belül marad a fogyasztás, akkor nem fogsz többet fizetni, jóváírják.
dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Azt hiszem 2000 ft alatt nem küldik ki a számlát. Valószínűleg előző hónapban többet szamlázztak és most írják jóvá.

Egyébként ha van regisztrációd, online hamarabb elérhető az egyenleg!

dec. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!