Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Melyiket nézik?

Melyiket nézik?

Figyelt kérdés
Gázár kalkulálás esetén éves 1729 m3-t vagy havi 144m3-at néznek? Havi diktálósok vagyunk és most elvesztem ebben az információban.
dec. 16. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A hónapnak megfelelő sokéves átlagfogyasztásig jár a kedvezmény. Az is számít, hogy csak fűtésre, vagy vegyes használatra vagy bejelentve.

Az MVM oldalán találsz pontos adatokat.

dec. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sok éves átlag fogyasztás esetén ha tavaly júliusban költöztem akkor vajon , hogy nézik ezt?
dec. 16. 17:53
 3/7 mindentudó99 ***** válasza:
55%
Jelleggörbe szerint kell diktálni és megpróbálni azon belül naradni.
dec. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Facebookon van egy csoport 2022-08-23 nagyon profik ott tudnak segíteni lépj be.
dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha diktálós vagy, akkor nem havi 144 m3-t néznek, hanem minden hónapra időjárás függvényében meg van adva, hogy hány m3-t lehet fogyasztani az alacsony áron. Amúgy aug.1-júl 31. között jár az 1729 m3 gáz.

Én is ez előző válaszban írt fb csoportot ajánlom. Ott minden kérdésedre választ kapsz és vannak kalkulátorok is a fogyasztáshoz. Gázszámla 2022-08-23-tól a csoport neve.

dec. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
3. Inkább a tényleges fogyasztást kellene diktálni. Sokan jártak úgy, hogy valami elavult jelleggörbe alapján diktálták a nemlétező fogyasztásukat és aztán meglepődtek, hogy milyen magas számlákat kaptak. Ha nem azt diktáljátok, amit ténylegesen mutat az óra, akkor miért nem álltok át inkább átalánydíjas fogyasztásra?
dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én minden hónapban leolvasom az órát és azt diktálom be. Nekem ez a tiszta.


Nem is tudtam , hogy vannak ilyen csoportok. Megnézem őket, köszönöm!

dec. 16. 21:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!