Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyire visel meg a téli...

Mennyire visel meg a téli fűtés számla? és úgy általánosan a tüzelés?

Figyelt kérdés

jan. 19. 12:02
A kérdező szavazást indított:
Eléggé fagyoskodunk
Eddig még jól bírjuk
Nem fagyoskodunk, de határ eset erősen!
Barátok segítenek átvészelni a hideget
Nem tartózkodom otthon többnyire
Siralmas a helyzetünk :(
FREE ENERGY-t használok, így nem érint! :D
Állják a cekket helyettem!
Lopom az áramot
Lopom a napot!
16 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
Napkollektorral nyomjuk, nyáron még medencefűtésre is jut belőle.
jan. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ennyire hatékony a napkollektor? hány M2? és mekkora a fűtött terület? Hihetetlen hogy ilyen hidegbe képes melegvizet elegendő mennyiségbe előállítani! Bocs én nem ismerem úgy ezt a rendszert, 1-2 helyen látok a tetőn ilyeneket.
jan. 19. 12:18
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Ez a havi 8 ezer teljesen földhöz vág. Döntenünk kell, hogy éhezünk vagy fázunk... 🤦‍♂️🤦‍♂️😕
jan. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Egyáltalán nem visel meg.


Újépítésű 110 nm-es házunk van, gázzal fűtünk (plusz melegíti a vizet), az elmúlt két évben 1000 m3 sem fogyott el évente.


Havi 8-9000 ezer körül van az átalányunk, ez bőven belefér, nem sok. 22,5 fokot tartunk mindig.

jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Idén nem fűtök mégis melegben alszom uh nem visel meg egyáltalán, jövőre meg remélem el lesz adva a házam
jan. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 mindentudó99 ***** válasza:
15 ezer átalány plusz némi fa. Nem megterhelő
jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem izgat, új építésű ház, gáz számla meleg vizzel 5200 ft/hó általányba.

Mindezt úgy, hogy mindig fűtöm a házat, akkor is ha nem vagyok otthon napokig 23,5-re van állítva a termosztát a közös helyiségekben. Szobákba 20-22, ki mibe szeret aludni.

jan. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gázszámla melegvízzel 8500 Ft x 12. Egy fős lakás. Van egy másik 1 fős lakásunk, ott kb. 20 000 Ft egész évre, ott cirkó van.
jan. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 johny85 ***** válasza:
45%
fa+szén+minden ami éghető 16fok este 10.6milla helyett 2milla lenne a nap k.nagy támogatás,mindenre van támogatás erre nincs mindenki nap.k-fütenne paks 2.se kellene,úgy is vagy felrobban mind a kettő v felrobbantják.
jan. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most már csak megjegyzem :-/ hogy ez nem napkollektor, amit ti írtok itten, hanem napelem! a kollektor az az, amikor egy csőben a nap a vizet felmelegíti! Most már értem, eddig nem értettem az elsőnek is a hsz-ét! Nem egy a kettő skacok/lányok!
jan. 20. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!