Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogy lehet most villanyóra...

Hogy lehet most villanyóra állást diktálni?

Figyelt kérdés

Ahol eddig diktáltam, ez a szöveg fogadott:"Változás az ügyintézésben!

2024.01.01-től az éves leolvasást helyettesítő fényképes mérőállás közlést kizárólag az E.ON Hálózat alkalmazásban tudja megtenni. A havi mérőóra diktálást a villamosenergia egyetemes szolgáltatónál vagy versenypiaci kereskedőnél kezdeményezhetik ügyfeleink. Kérjük tájékozódjon szolgáltatójánál a szerződéséhez tartozó lehetséges óraállás rögzítési módokon." Havi diktálásról lenne szó.


jan. 22. 07:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Le van írva, Eon alkalmazás, ennél jobban mit magyarázzunk el?
jan. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudsz olvasni? Az az éves leolvasásra vonatkozik! Nekem havi diktálás kellene.
jan. 22. 07:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor is az alkalmazásban.
jan. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán havi diktálós vagy?
jan. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
MVM Next appal tudtam diktálni most havi mérőállást. Én is kaptam ilyen üzit, de szerintem ez csak az éves leolvasásra vonatkozik, az nekem még odébb lesz, addig rájövök.
jan. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Online diktáltam mindig, most lenne aktuális az e havi, és most szembesültem ezzel, hogy változtattak, de én erről semmilyen tájékoztatást nem kaptam, sem e-mailben, sem levélben. De ahogy látom akkor senki. Én nem kaptam semmilyen üzit, ez ott volt kiírva, ahol eddig diktáltam.
jan. 22. 10:20
 7/12 A kérdező kommentje:
Ami vicces, hogy van 10 villanyórám, és fogalmam sincs hogyan tovább, most kezdhetek nyomozni.
jan. 22. 10:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Minden hónapban az appban diktálok, pont tegnap diktáltam, de időnként nem működik jól az epn appja és nem tudok diktálni diktálási időszakom ellenére, aztán fél-egy nap múlva meg megengedi., próbálkozzál., ha meg nem megy, telefonálj.
jan. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha meg végkép nem megy, akkor majd diktálsz kövi hónapban, igazából nem a világvége, ha egyszer nem diltálsz, ne aggódj, számlát attól még küldenek becsült fogyasztással.
jan. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

a számlán elméletileg van ügyfélszolgálati telefonszám,

ők talán többet tudnak.

jan. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!