Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Azon kívül, hogy kidobálom,...

Azon kívül, hogy kidobálom, mit tehetek még, ha az én címemre jön más közüzemi számlája állandóan?

Figyelt kérdés

A korábbi lakó új címre költözött, de valamiért értesítési címnek az én ingatlanom van beírva neki, és ha új postás van, minden levelét ide dobja be. A szóljak neki opció nem kivielezhető, és elmúlt 40 éves, szóval talán tisztában van vele magától is, hogy ha elköltözött valahonnan közel 10 éve, akkor át kellene íratni a címet. Főként, hogy az én címem szerepel ezeken a számlákon akkor is, ha ő kapja kézhez a levelet.

Van erre valami megoldás? Vagy marad az, hogy kidobálom a szemetét a kukába?



febr. 2. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dobáld ki a francba, majd ha kap valami büntetést, kikötik a villanyt vagy valami akkor észbe kap.
febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg vissza kène adnod a postásnak-postára, hogy ismeretlen a címzett. A postás dolga, hogy kikèzbesítse, be fogja dobni, az a munkája. Nincs joga felülbírálni.
febr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 NTBS ***** válasza:
0%

Ha normálisan állnál hozzá szólnál neki.

Lehet folyamatban van az ügy.

febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez van nálam is.

5 éve folyamatosan hozzám dobálják be a korábbi lakó leveleit.

Minden évben szólok a postásnak,minden évben bólogat rá,hogy jó-jó akkor nem dobja be,ennek ellenére mindig bedobálja hozzám.


Tavaly a navtól is kijött egy ember,hogy xy lakót keresi.mondtam hogy fogalmam sincs hol lehet a régi lakó.

Nem kérte,de mutattam azért neki lakcím kártyát,hogy én lakok abban a lakásban

febr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3 fel sem merül benned a gondolat hogy már megtettem néhányszor?

Gondolom neked eszedbe sem jutna, ha egyből így reagálsz.


Lehet, hogy a 10. jubileumi évben szeretné megtenni ezt, igazad van, türelmesen várok, hátha épp folyamatban van az ügy! Köszönöm az értékes hozzászólásod. :)

febr. 2. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!