Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Nagyon megdobhatja a gázszámlàt?

Nagyon megdobhatja a gázszámlàt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hónapja költöztem be egy lakásba,ahol kvazár fűtőtest van(konvektor jellegű) Viszont van egy időzítő ,ami nèha bekapcsol,hogy felmelegítse a szobaban ès a konyhàban levő radiàtort.

Az időzítő van,hogy napokig be sem kapcsol,a tulaj külföldön van. Mèrgemben elforgattam az időzítőt teljesen és melegített a màsik 2 radiàtor is. Viszont hazautaztam 5 napra,ma arra jövök haza,hogy nagyon meleg a lakás,és màr óràk òta ki sem kapcsol az időzítő,gondolom így volt ez az 5 nap alatt is. Most attól fèlek,hogy nagyon nagyon magas lesz a gázszámla. A lakàs 28nm, a kvazár 1-2-es között megy.

Köszönöm szépen a segítő válaszokat!



#Gázszàmla
febr. 23. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Max.pár ezer forinttal lesz több, 2db hamburger ára.
febr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Most 8700 ft volt. Akkor nem kell 50000es tételre szàmitanom? Ko is húztam az időzítőt.
febr. 23. 18:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A gázórát időnként érdemes leolvasni és feljegyezni hogy lásd nagyjából a fogyasztást. De néhány nap túlfűtés nem fog jelentős fogyasztásnövekedést okozni, max +20% kb. Az időzítőt meg ki kell tapasztalni.
febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszaitokat! A legitóbbi àllàs 4344 volt,most 4371.
febr. 23. 21:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A két mérőállás közötti fogyasztás kb 2 800 Ft.
febr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a segítő vàlaszokat,ment a felpont! Ezer hála,hogy megnyugtattatok!
febr. 27. 20:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!