Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Más sem tud villanyóra mérőáll...

Más sem tud villanyóra mérőállást bejelenteni? Eon Hálózat

Figyelt kérdés

Mostanában van a diktálási időszak, 3 éve telefonon fényképezéssel küldöm havi szinten a mérőállásokat. Szeretem az aktuális fogyasztásomat fizetni minden hónap végén.

Most nem engedte beküldeni, mert az app szerint nincs éves leolvasási szezonom... Eddig havi diktálós voltam amit megszakítás nélkül napra pontosan küldtem nekik az elmúlt években, miért tettek át éves leolvasásba?

Más is járt így?



febr. 25. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Most mindenhova kimennek.
febr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rájöttem:


A fényképes leolvasás átkerült az EON hálózat appba, a havi diktálás immár fénykép nélkül maradt az MVM Next energiappban.

Hurrá, még egy alkalmazás.

febr. 25. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Én eleve mindig az E-on appban diktálok, nem is próbálkoztam az MVM appal, abban csak a gázt diktálom. Mondjuk én mindig beírom, nem bízom a véletlenre. Az éves leolvasást szoktam fényképpel, soha nem foglalkoznak vele, ugyanúgy kijönnek, hiába látszik a képen a mérőóra azonosítója is, akkor is zargatnak minden évben, hogy jönnének a tanyára, mikor vagyok ott, mert nem tudnak bemenni, mert az óra beltérbe került. No pont ezért kímélném őket is meg egyúttal magamat is ezzel a k....a fényképes éves leolvasás beküldésével, de nem foglalkoznak vele. A leolvasó is mindig csak legyint rá, hogy szerinte hanyagoljam.
febr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem teljesen jól működött, évek óta nem jött a leolvasó. Idén kényszerültem csak letölteni az EON appot, mert kivették a másikból a fényképest. Én Elmű területen vagyok.
febr. 26. 10:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!