Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ha van saját ingatlanod és...

Ha van saját ingatlanod és fizetsz lakásbiztosítást, milyen összeggel biztosítod havonta?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rengeteg paraméteres az egyenlet, és az opcióktól függ, de én most arra lennék kíváncsi, hogy mások milyen összeget szánnak ilyen célra. Én kezdem: jelenleg havi 7500 Ft a lakásbiztosításom. (Hogy ez pontosan milyen káreseti opciókat tartalmaz, az most a kérdésem szempontjából nem releváns.) Köszi, ha válaszolsz!

febr. 28. 18:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem évi 16k.
febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem évi 50 ezer.
febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
köszönöm!
febr. 28. 18:32
 4/18 A kérdező kommentje:
Jöhet még! :)
febr. 28. 18:32
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem évi 80 volt és most csökkentettem 50 körülire.
febr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60 volt,44 lett.
febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen, a márciusi váltás lehetősége miatt írtam ki a kérdést. Valójában a szüleim lakása után is én fizetem és fura, hogy nekik csak évi 25k a biztosításuk. Ehhez képest én most is már évi 90k-t fizetek és a biztosító szerint még így is alul van biztosítva a mi házunk. Nyilván más a káreseti fedezet köre, az ingatlan értéke, sőt meg a biztosító is a két esetben, csak ezért kíváncsiskodom, hogy mások vajon mennyit szánnak ilyen célra... A neten mindössze egy 2013-as cikket találtam, ahol azt írták, hogy akkor még 30k körül volt az éves lakásbiztosítási díj, egy átlagos Magyar ingatlanra.
febr. 28. 19:06
 8/18 A kérdező kommentje:
*Nem jól fogalmaztam! Szóval 10 éve 30k volt a Magyarországi ingatlanokra megkötött biztosítások átlagos, éves díja. Így helyes! :)
febr. 28. 19:13
 9/18 mindentudó99 ***** válasza:
Évi 50
febr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Havi 20K.

Minden benne van. Azas, üveg, betörés, festés, dugulás. Minden.

Kötelező volt a hitelhez biztosítás és csak ezt lehetett kötni.

febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!