Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » A 2523 kwh/ év, hogy kell érteni?

Bogica0616 kérdése:

A 2523 kwh/ év, hogy kell érteni?

Figyelt kérdés
Tavaly március 27. Volt óra leolvasás, idén április 11. Tehát ez 12 és fél hónap. A keretet mégsem növelték, emelt áron számlázták ki az b illetve aa a mérőn is. Így 20000 forintal több lett a havi számlám. Valóban így kell számolniuk? Nem kelett volna arra a plusz 14 napra is járnia a rezsicsökkentet keretből?

ápr. 18. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Augusztus 1-től július 31-ig van az éves keret.
ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Az előző 2 évben mi volt az óra állás aug. 1-én ?

Gondolom te is bediktáltad.

ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze, be volt diktálva augusztus 1. És utána Március 27. Is. Tehát ott nem volt csak kicsit több mint fél éves keret, napokra lebontottak és csak annyi járt. Most is ezt vártam volna el, hisz úgy benne lennék a keretbe és nem kéne rafizetnem.
ápr. 18. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy ahogyan le van írva.:1 év alatt 2523 kwh áramot használsz fel.
ápr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"napokra lebontottak és csak annyi járt. Most is ezt vártam volna"


honnan tudod, hogy mennyi a napi limit ?

Azt naponta számolják ki.

ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
... átalánynál nem kell matek zseninek lenni, minden hónapban ugyanannyit kell fizetni.
ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!