Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Egy 11,5 kilós gázpalack kb...

Egy 11,5 kilós gázpalack kb meddig bírja?

Figyelt kérdés

Gázpalackról főzök a mostanit ami rá van kötve a tűzhelyre még január közepén vettem és még mindig van benne. Kb 2 naponta főzök rajta 1 vagy másfél órát l, sütni nem nagyon szoktam.

Most ha felemelem már könnyebb a palack de érezni hogy van még benne kb negyed töltet. Az kb meddig elég még?

Szeretném teljesen kifogyasztani mert volt hogy úgy vittem vissza a palackot hogy még volt benne és az nem tetszett a boltosoknak mikor cserére vittem.

És ha van egy palackot ami már lett használva, de leszedtem a tűzhelyről. Azt még kesőbb visszaszerelhetem kb abba is negyed töltet van?


ápr. 23. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá matekosnak lenni.Ha 3 hónap alatt 3/4 része fogyott el az havonta durván 3kg. A többit számold ki.
ápr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tarts egy másik palackot is! Régen is így csinálták és nekünk is így van - kerti főzőhöz használjuk.

Addig meg a palackról amíg bírja, tehát amíg ki nem ürül. Hidegben persze érdemes kis melegvizes lábfürdőbe tenni, hogy a maradék gáz is kijöjjön belőle. Amikor már nem tudunk vele főzni akkor ott van a teli palack és egyből lehet cserélni. Az üreset meg utána ráérünk kicserélni.

Nem olcsó megvenni egy gázpalackot, de utána könnyebb a csere. Használtan is vehetsz gázpalackot, akkor 40 ezer helyett akár 10 ezerért is megveheted, de mindenképpen nézd meg előtte, hogy a gázpalack nem túl régi-e mert akkor nem fogják cserére bevenni.

Itt mutatják, magyarázzák mit kell nézni a palackon:

[link]

ápr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!