Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyi a rezsije?

Mennyi a rezsije?

Figyelt kérdés
Egy 50m2-es lakásról lenne szó.A párommal ketten költöznénk.

2012. szept. 2. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A villany szerintem nem lesz több havi 6-7 ezernél, már attól függ miket használtok, és azok mennyit esznek belőle. A vizet is megússzátok havi 4-5 ezerrel szerintem. Ha gázzal fogtok fűteni akkor szerintem azért az több lesz főleg télen, ezt így nem tudom megtippelni mert itt függ a kazán vagy konvektor teljesítményétől is hogy mennyit kell ennie ahhoz hogy felfűtse az adott teret és milyen hőfokot szeretnétek.
2012. szept. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ.Milyen fűtés van benne?Gáz?Központi?Távfűtés?Hol van a lakás?Melyik közmű szolgáltatóhoz tartozik?Egyszóval sokmindentől függ.Budapesten egy ekkora lakás ami mondjuk gázfűtéses havonta legalább 50-60 000 forintos költséget jelent a téli hónapokban.Nyáron is vagy 30-35 ezer.Ha távfűtéses akkor még többe is kerülhet ráadásul nyáron is fizetni kell készenléti díjat a fűtésre ha távhő szolgáltatód van.Sajnos ilyen árak vannak manapság.Csak a rezsire rámegy majdnem egy egész havi fizetés.
2012. szept. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A mi albérletünk is kb. 50 m2! Távfűtéses lakás!


Fűtés 2.300 Ft. Ez valami készenléti díj.

Gáz 1.920 Ft. Ez általány.

Villany 4.300 Ft.

Hidegvíz 1.300 Ft

Melegvíz 4.000 Ft


Viszont télen a fűtés kb. 15-20 ezer is szokott lenni.

2012. szept. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!