Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Sokat fogyaszt a konvektorom?

Sokat fogyaszt a konvektorom?

Figyelt kérdés
Konvektoros fűtés van a házamban. Az egyik szobában csak egy kisebb konvektort tudtam betenni helyhiány miatt. A szoba kb 4*4-es. Felmelegszik a megfelelő hőmérsékletre, viszont több időt megy teljes lángon. Többet fogyaszt, mint egy megfelelő méretű konvektor, amelyik rövidebb ideig üzemel, viszont egységnyi idő alatt több gázt fogyaszt?

2012. okt. 10. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:
vagy rosszul van beállítva.
2012. okt. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CsabaHorvat ***** válasza:
A konvektor méretezésén is sok múlik, nem mindegy, hogy milyen teljesítményüt raksz be egy szobába. A konvektorodat meg célszerű volna karban tartatni szerelővel a szezon elején. Nekem is az van, és tud benne lenni dzsuva. Én rákötöttem termosztátra a konvektoraimat és frankón programozni tudom a fűtésem, ezzel is spórolhatsz elég sokat.
2012. okt. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!