Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mi ez a gázkészülék felülvizsg...

Mi ez a gázkészülék felülvizsgálat? Cserélni fogják a csöveket is?

Figyelt kérdés
Csak azért aggódom, mert egyrészt nincs erre most pénzem másrészt, meg fel van minden újítva, ha nekiállnak hegeszteni, azzal elég szép szét****nak mindent....
2013. aug. 12. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak egy bizonyos idős korú készülékekre vonatkozik.

A gázvezeték hálozat nem tartozik ide .

2013. aug. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
átnéznek, leellenőriznek mindent és adnak egy papírt, hogy megfelel vagy sem (az előírásoknak), illetve mi az ami nem jó. az esetleges javítás a te dolgod (megcsináltatni), nem ők végzik.
2013. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
minden gázkészülékre vonatkozik
2013. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelenlegi álláspont szerint ingyenes. Első körben azoknak kell, akiknek 1990 előttiek a gázberendezései. Utána lehet nézni, be van osztva, hogy kit mikor érint, de a legvége azt hiszem, 2015 dec. 31. Akik 2005-ben, vagy később csatlakoztak a gázhoz, azok a legutolsók.
2013. aug. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A te esetedben nem valószínű, hogy fognak barmolni, csak magát a kazánt fogják megnézni. Ha nem találják megfelelőnek, gondolom neked majd gondoskodni a cseréről. Én nagyon rosszul jártam, mikor közölték velem, hogy jönnek és kicserélik a villanyórát... Pont akkor lett kész nálam is a felújítás, a falra csak a festék több mint százezer forint volt. És egy részen a falat is ki kellett bontaniuk, hogy ki tudják cserélni az órát mert a vezetéket nem találták. azt hittem ott ájulok el. Nagyon nagy balhét csaptam persze, de ők azt mondták nem tehetnek semmit nekik ezt el kellett végezni. Persze a káromat soha senki nem térítette meg.
2013. aug. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!