Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ti már fűtötök?

Ti már fűtötök?

Figyelt kérdés

Mi már fűtünk fával, de nagyon hideg van sajnos kinn.

És nagyon drága a fa.

Tek mi az olcsói mikortól fűtötök?

Csak nekem is ilyen szar hogy meg kell venni a fát, vagy másnak is rossz, mivel fütötők, gázzal avyg fával avgy távfűtés. Nekt



2013. okt. 6. 19:52
 1/7 anonim válasza:
Már fűtünk gázzal.
2013. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egyszer-egyszer már mi is bekapcsoljuk, mert nagyon hideg van. Mikróval fűtünk.
2013. okt. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
villannyal és már én is fűtök...szerintem kevesebb megy el, mint amikor fával fűtöttem és nincs akkora dög meleg este, reggelre meg nem hűl ki
2013. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Lehet, hogy én születtem rossz szélességi körbe, de egyszerűen lekvárok vagytok. Fűteni majd a hidegben kell.
2013. okt. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Zoligyerek jól nyomod.:DD

De inkább fűtünk,mint hogy megfázzunk..

Mi is fűtünk már egy hete kb.. fával.:) Igaz,hogy reggelre kihűl, de legalább délutántól meleg van.

Nekünk a gázkazán módszer nem jött be kétszer kaptunk 100 meg 120 ezres számlát... gondolhatjátok,hogy rögtön kikapcsoltuk.. : D

2013. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a lekvárságon múlik... S nem is a kényelmen (én nem fázom meg 8 fokos szobában sem, van tapasztalatom e téren, de nem érzem kellemesen magam s ha túl hideg van a szobában és tudok fűteni, nyilván fűtök).

Nagyon nagy különbség van a házak hőmérséklete között, de még a kinti hőmérsékletek között is...

Itt a háznál még nem is fagyott, s elég pazarló az ócska gáztűzhely sütője is... :D Még nincs hideg, bár azt kell mondjam, elég hirtelen jött ahhoz a lehűlés, hogy még ne akklimatizálódjunk. Ha most lenne 18 fok a házban (ami a téli szobahőmérsékletünk), bizony már rendesen fáznék. 19-20 van, a szobámban 20.5 vagy fölötte. Úgyhogy mi nem fűtünk s egyhamar nem is fogunk, mert felesleges. Ilyen napokon, mint a mai (minimum 8 fok, maximum 16) még semmit nem hűl a ház.


Villannyal fogunk fűteni, mint múlt télen is. Időjárásfüggő, hogy mikor kezdjük el, gondolom, valamikor novemberben, de ezt nem tudhatom előre. Izgalmas ez, mert tavaly ilyenkor még nem volt leszigetelve a ház és az ablakok is késtek... Elég durva nappali árammal fűteni, miközben 150x120 centis lyukak vannak a felső szinten, úgyhogy azt sokáig hanyagoltuk. Korábban is laktam olyan helyen, ahol rengeteg fűtés mellett is 9 fok lett reggelre, ha kint nagy hideg volt...

Soha többé nem akarok fagyoskodni télen.

2013. okt. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gázzal, de még nem kellett bekapcsolni.
2013. okt. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!