Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyit fogyaszt átlagosan 1...

Mennyit fogyaszt átlagosan 1 db konvektor?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne ha egy gázkonvektort használok 2es - 3 as fokozottan,mennyibe kerülne nekem havonta?
2013. nov. 16. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

mennyit fogyaszt atlagosan egy auto?


segitek: a kerdes ertelmetlen a konvektor tipusa, kialakitasa, elhelyezese, a befutendo szoba/lakas merete, a kulso homerseklet, a kivant belso homerseklet ismerete nelkul.

2013. nov. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ehhez nem tudom,mennyire lehet mérni,de leírom:

Mi palackos gázzal használjuk(így van bekötve szerelő által)

5 kilowattos,csak nagy hidegben használjuk,akkor egy palack(normál méretű) gáz majdnem 2 hétig elég.Hajnali 5-től megy este 7-ig,amíg nem vagyunk itthon,hogy ne hűljön ki a ház teljesen.(Amikor haza érünk,begyújtunk a kazánba) fix 3-ason van,18 fok körül tartja(azért az egész házban nincs annyi szerintem,mire haza érünk estére)

Házunk 125 négyzetméter,az összes ajtó nyitva,de csak a konyhában van egy konvektor,az 25 négyzetméter,290 magas.Ott jó idő van meg a fürdőben,máshová nem megy át a meleg annyira.

Állítólag ennek jobb a fűtőértéke,mint a vezetékesnek,ezt nem tudom,nekünk sokba került volna bevezetni a gázt,így olcsóbb sokkal.

2013. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!