Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » ELMŰ online felületes gond....

ELMŰ online felületes gond. Reggel kifizettem az első ilyen számlámat, és zöld pipa helyett sárga háromszögem van azóta is! Azaz fizetés indítva. Nektek mennyi idő után kerül át a számla kifizetett státusba?

Figyelt kérdés

Túltettem magam azon, hogy díjneten nem lehet. Hogy pici jelekkel jelzi a számlák állapotát. De hogy 12 óra alatt sem a számlát nem jelzi kifizetettnek, sem a reklamációra nem válaszolnak (?)?

PS: Díjnet, I  you



2014. jan. 29. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Pár nap múlva nézz vissza, jó lesz az szerintem, nekem is így szokta csinálni.


Amúgy én is áttettem ELMU rendszerébe dijnetról, nincs ezzel semmi gondom. Emiatt nem fogok postára váltani, nyilván :D Nekem aztán édes mindegy, hogy dijnet.hu vagy ker.elmu.hu címet ütöm be ha fizetni kell.


Elmu rendszere azért is jobb, mert egy kattintással kérhetsz nullás igazolást, illetve a havi állást is könnyedén bediktálhatod meg még sok minden mást intézhetsz, míg dijneten csak havi számlát lehetett fizetni és pont.

2014. jan. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! 2 teljes nap kellett nekik, de megjelent a zöld pipa.
2014. febr. 3. 19:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Újítottak :) Most már van szép válaszképernyő, nem sikeres fizetésről, az igaz, hanem fizetés elindításáról, de nekem ez is megfelel. :)
2014. márc. 25. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!