Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Az elektromos átfolyós vízmele...

Józan Paraszt kérdése:

Az elektromos átfolyós vízmelegítő mosogatáshoz megéri? Vannak tapasztalatok? Sokat fogyaszt?

Figyelt kérdés
LÉnyegébe az érdekelne,hogy egy 3.5 kw os vízmelegítő 40 fokos víz esetén is 3.5 kw ot fogyaszt,vagy kevesebbet?mert ha nem akkor napi 10 perc mosogatás 30napra beszorozva 1000 forintos villanyszámlát csinál,ami elég sok.

2014. febr. 22. 11:35
 1/1 anonim válasza:
Helló! Szerintem a 3,5kw a maximális teljesítményre szól ami nem tudom mennyi, 70 - 80 fokra képes felmelegíteni? érted? viszont a kifolyó víz mennyiségét kell szabályoznod egy perlátorral . Jelenleg magam is ezen vagyok hogy minél jobb és olcsó perlátort szerezzek be. Azt csak rászereled a csap végére , menetes cucc és kész. Láttam olyat hogy képes a kifolyó vizet 1.7liter / percre csökkenteni :) ami nem mindegy , főleg ha a melegvízért fizetni is kell :) Üdv
2014. febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!